x-kom hosting

Program który zaalarmuje wykrycie zmiany w zaznaczonym polu.

marmos
utworzono
utworzono

Witam. Mam mały problem ze znalezieniem odpowiedniego programu. O co chodzi ? Potrzebuję jakiś program po którego uruchomieniu będę mógł zaznaczyć niewielki fragment na monitorze np. kwadrat 2cm x2cm  i jeżeli coś się tam pojawi innego niż jest program ten mnie zaalarmuje w postaci jakiegoś dźwięku. Coś na wzór detektora ruchu w kamerce. Program ten chcę używać w momencie kiedy mam uruchomiony na pulpicie program do obsługi wagi samochodowej GSW  (który jest podstawową wersją i  nie jest wyposażony w opcję sygnalizacji najechania samochodu na wagę a sama waga nie jest widoczna i stąd problem,  czasem nie wiadomo że tam już ktoś stoi a z powodu kosztów pracodawca ma gdzieś kupno rozbudowanej wersji tego programu do wagi z wbudowanym już sygnalizatorem, a ja się muszę męczyć)   Chcę zaznaczać okienko w miejscu gdzie program od wagi pokazuje aktualną wagę  np. 0 kg i jeżeli tam się coś zmieni z zera na cokolwiek innego program ma zaalarmować.  Są takie programy lecz albo do kamerek, albo tylko do przeglądarek internetowych jako dodatek. Nie mogę nic znaleźć co będzie się dało użyć na uruchomionym już programie do ważenia ( zaznaczyć mały obszar i jak nastąpi zmiana graficzna daje sygnał.  System to windows 7  Czy ktoś ma jakiś pomysł ?

  • 2 tygodnie później...

marmos
komentarz
komentarz

Nikt nie ma pomysłu ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.