x-kom hosting

Zacinanie się Fb

RakRaczej
utworzono
utworzono

zacina i wiesza mi się strona na facebooku lub ogólnie gdy wchodzę na facebooka co sie dzieje? co zrobić żeby było normalnie i płynnie mi sie wszystkie posty wyświetlały aha i przewijanie postów wstecz stopniowo zacina mi strone facebooka 

RakRaczej
komentarz
komentarz

podbijam.

juzek3
komentarz
komentarz

U mnie to była kwestia zbyt małej ilości RAM.

  • Dobra wypowiedź 1
RakRaczej
komentarz
komentarz

a jakie na to rozwiązanie znaleść ? ram ? prosiłbym o więcej szczegółow jak ten problem rozwiązać 

Besesumber
komentarz
komentarz

Jaki masz komputer?

  • Dobra wypowiedź 1
szubi8
komentarz
komentarz

+ Generalnie polecam uzycie innej przegladarki bez uzywania tysiaca pluginow... 

RakRaczej
komentarz
komentarz

windows 8.1

zainstalowana pamięć 4.00 GB 

64 bitowy system operacyjny, procesor x64

procesor intel (R) core (TM)

PS. i jeszcze pare razy 2-3 razy dziennie mi się pojawia na niebieskim tle coś takiego '' aktywuj system windows"- przejdz do aktywacji klucza. 

Ps. nie mam programów dużo na komputerze ani gier zainstalowanych, mam tylko zdjęcia z internetu pościągane z cytatami itp mam ich trochę w folderach .

Besesumber
komentarz
komentarz

Pewnie mało ramu

RakRaczej
komentarz
komentarz

a co  zrobić żeby było więcej? nie znam się na komputerach za bardzo tak ogolnie

DiMateo
komentarz
komentarz

Używasz chrome?

RakRaczej
komentarz
komentarz

tak. a co?

RakRaczej
komentarz
komentarz

( jestem zmuszony podbić ).

szubi8
komentarz
komentarz

Sprobuj dolozyc troche ramu.

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.