x-kom hosting

Czy warto kupywać kabel DVI

piotr860903
utworzono
utworzono

Witam!!niedawno modernizowałem komputer i mam jedno pytanie: czy warto kupić kabel DVI?? teraz mam taki standardowy kabel jak do monitorów CRT były mniej więcej takie coś

http://www.allegro.pl/item336724743_kabel_...15m_15m_5m.html

jak miałem starą grafikę to nie miałem wyjścia DVI więc się nad tym nie zastanawiałem a teraz mam 8800 GT i ona ma 2 wyjścia DVI i muszę na kablu mieć przejściówkę...a więc czy warto kupić kabel DVI??czy będzie jakaś różnica w obrazie?? monitor mam Belinea 10 19 03...

pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi:)

piku
komentarz
komentarz

Kable DVI drogie nie są, po co bawić się w przejściówki; poprawy jakości raczej nie zauważysz, mam dużą rozdzielczość na LCD i kabel D-Sub i obraz jest igła.

piotr860903
komentarz
komentarz

bo jak chciałem kupić to już jakiś lepszy...np "VIVANCO" ok 50 zł... czyli nie ma takiej wyraźnej różnicy jak np przy podłączeniu dvd do tv zwykłym kablem euro a porządnym ze złoconymi końcówkami??

Tomek
komentarz
komentarz

nie ma dużego znaczenia kabel jeżeli sygnał jest przesyłany cyfrowo.

Może być nawet najtańszy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.