x-kom hosting

Przejście na Win 10

Baldini
utworzono
utworzono

Hejka wszystkim.

 

Mam starego procka C2D E8500 i system Vista. Komp trochę już zamula, przeglądarki też stawiają opór, bo brak aktualizacji pod Vistę.. Czy jest sens zmieniać Vistę na W10? Czy to mi w miarę będzie chodzić?

 

Prosiłbym o wypowiedzi tych, którzy przechodzili przez ten sam problem. Ze specyfikacji Win 10 wynika, że nie powinno być problemu. Ale jak to w życiu bywa, to co na papierze ma się nijak do rzeczywistości. Nie chciałbym wydać ok. 500 zł tylko po to, aby system leżał. Jak miałbym już kupować Win10, to wziąłbym wersję BOX, abym mógł sobie w przeciągu roku zmodyfikować kompa i bez problemu go zainstalować.

Youki
komentarz
komentarz

Ile masz pamięci RAM?

Baldini
komentarz
komentarz

4 Gb, Vistę mam 64 bit

Youki
komentarz
komentarz

Dokup sobie jeszcze 2 GB RAM i nie powinno być problemów.

Baldini
komentarz
komentarz

Na 2 kompie mam win10. Czy mogę go zainstalować w celu testu bez żadnych rejestracji i aktywacji?

Youki
komentarz
komentarz

Możesz.

 

Baldini
komentarz
komentarz

Ok, jak długo mogę go testować? Nadal jest 30 dni "darmowych"?

Youki
komentarz
komentarz

Tak

 

Baldini
komentarz
komentarz

Dzięki Youki.

Baldini
komentarz
komentarz

Po 3 dniach prób win 10 wypadła pomyślnie. Na tych gierkach co gram obecnie nie jest gorzej niż było, net działa o wiele szybciej.

Żadnego problemu ze sterownikami, wszystko śmiga, jedynie do Xonara musiałem zainstalować z płytki, bo nie wykrył.

 

Tak więc trzeba pomyśleć o wymianie systemu i pomalutku wymieniać komponenty w PC.

 

Temat można zamknąć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.