x-kom hosting

Problem z instalacja systemu

Bartekalex206
utworzono
utworzono

Próbuję przeinstalowac system w laptopie. Po ustawieniu bootowania z płyty wyświetla się komunikat naciśnij dowolny klawisz aby rozpocząć instalację, po czym ładuje wszystkie pliki i wyświetla komunikat "sprawdź czy wszystkie stacje dysków twardych są zasilane i właściwie podłączone do komputera...."  zdjęcie poniżej. Proszę o pomoc, nie wiem co dalej zrobić 

IMAG0324.jpg

  • Super 1

sajgon1986
komentarz
komentarz
Próbuję przeinstalowac system w laptopie. Po ustawieniu bootowania z płyty wyświetla się komunikat naciśnij dowolny klawisz aby rozpocząć instalację, po czym ładuje wszystkie pliki i wyświetla komunikat "sprawdź czy wszystkie stacje dysków twardych są zasilane i właściwie podłączone do komputera...."  zdjęcie poniżej. Proszę o pomoc, nie wiem co dalej zrobić 
IMAG0324.thumb.jpg.fab087437f6810c0c715b8d67e4dc271.jpg
Mam ten sam problem i nie wiem jak to obejsc znasz juz moze rozwiazanie

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

szubi8
komentarz
komentarz (edytowane)

Sprawdzcie sobie podlaczenie dyskow twardych, jesli to nie pomoze to polecam zmienic bootowanie dysku typu z UEFI na LEGACY lub odwrotnie (w biosie). To powinno rozwiazac problem. 

Edytowane przez szubi8

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.