x-kom hosting

Błąd z plikami PDB w Visual Studio 2017

PolskaCebulka
utworzono
utworzono

Tak jak w tytule mam problem z tym programem. Postępuje według poradnika internetowego https://msdn.microsoft.com/pl-pl/library/jj620919.aspx . Wszystko robię jak w poradniku. W momencie debugowania wyskakuje komunikat: Nie można odnaleźć lub otworzyć pliku PDB.

rafalluz
komentarz
komentarz

Czy debugujesz swój własny kod, czy jakieś DLLki osób trzecich? Jeśli swój własny kod, to na pewno przebudowany w konfiguracji debug i ten konkretny moduł, który debugujesz, jest na bieżąco przebudowany?

PolskaCebulka
komentarz
komentarz

Znaczy rozpocząłem projekt typu: Aplikacja konsolowa 32bit. Jedyne co tam zrobiłem to wklejenie 

cout << "Hello\n"; 

oraz 

#include <iostream> using namespace std; 

według poradnika który podałem wyżej i podczas debugowania wyskakuje właśnie komunikat z niemożliwością odnalezienia pliku PDB

rafalluz
komentarz
komentarz

Pokaż właściwości projektu (prawy klik w Eksploratorze Rozwiązań), zakładka Debugowanie.

  • 5 tygodni później...
piologo
komentarz
komentarz

witam

zaczynam dopiero i miałem ten sam komunikat

mi pomogło to:

Narzędzia-opcje-debugowanie-symbole


zaznaczyć kratkę -  Serwery symboli firmy Microsoft

 

pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.