x-kom hosting

Spadek wydajności podczas grania

tedik0
utworzono
utworzono

Witam, od jakiegoś czasu mam pewien problem a mianowicie podczas gry na moim laptopie, po około 5-10 minutach fpsy z 120 (ze spadkami do 100) spadają w miare grania aż do około 50. Jest to bardzo dziwne bo na początku jest ok, a po kilkunastu minutach lecą w dół, a najdziwniejsze jest to ze po zminimalizowaniu gry i zmaksymalizowaniu na chwile wracają do normy, jednak po jakiejś chwili jest "powtórka z rozrywki"..

 

laptop to lenovo g50-80

procesor: i5 5200u 2.2 ghz

ram: 6gb

grafika: zintegrowana intelowska i radeon r5 m330

windows 7

 

dodam że po zakupie laptopa około rok temu fpsy w rozdzielczości HD siegały 100, a teraz w rozdzielczosci 1024x768 są spadki aż do 40

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż temperatury podzespołów podczas grania za pomocą programu Hwmonitor. Przedstaw zrzut ekranu.

tedik0
komentarz
komentarz

o to chodzi? bo z tego co widze to nie pokazuje karty graficznej

 

94328101678254922225.png

Youki
komentarz
komentarz

CP też nie pokazuje.

Spróbuj inny program, przykładowo Everest.

tedik0
komentarz
komentarz

Nie wiem dlaczego ale w kwżdym programie którym próbuje sprawdzić temperatury pokazuje jedynie dysk twardy, w evereście, gru-z czy hwinfo - jaka może być tego przyczyna?

Youki
komentarz
komentarz

Nie wiem prawdę mówiąc.

Tak czy inaczej kiedy ostatni raz czyściłeś laptopa z kurzu?

tedik0
komentarz
komentarz

Właśnie też myślałem że to winowajca i rozkręciłem kilka dni temu sprzęt i w miare możliwości przeczyściłem. Przy zakupie komputera miałem zainstalowany system win10, jednak myślałem że na 7-ce bedzie lepsza wydajność a jest dokładnie odwrotnie

Youki
komentarz
komentarz

Pastę termo przewodzącą też wymieniałeś?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.