x-kom hosting

Dziwny problem z Facebookiem

Mati1997
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam :) Mam bardzo dziwny problem z Fb na jednym laptopie i nie mam pojęcia co jest nie tak - komputer skanowałem Kasperskim, Malwarebytes i nic . . . A problem wygląda tak że wszystkim w domu Fb na tym laptopie działa normalnie (zużycie procesora kilka %)  natomiast gdy ja się zaloguję to zrywa chat, wszystko muli i zużycie procka skacze na poziom 70-99% -niezależnie od przeglądarki . 

Edytowane przez Mati1997

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Czy każdy na tym laptopie ma osobne konto w Windows ?

  • Dobra wypowiedź 1
Mati1997
komentarz
komentarz

Na wszystkich komputerach jest jedno konto administratora, natomiast problem pojawia się tylko na jednym laptopie :/

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Dziwna sprawa, spróbuj na innej przeglądarce się zalogować na FB.

  • Dobra wypowiedź 1
Mati1997
komentarz
komentarz

Ten sam problem -jedyna różnica to kilka % pod względem wykorzystania procesora -oscylująca  nadal w okolicach 70-80% 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Wyczyść wszystkie dane prywatne w przeglądarce, ciasteczka, pliki tymczasowe, zapamiętane ustawienia, hasła, itd

  • Dobra wypowiedź 1
Matylda2510
komentarz
komentarz

A nie zezwoliłeś na jakieś powiadomienia, które mogła powodować ten problem? 

Mati1997
komentarz
komentarz

Czyszczenie nic nie daje a odnośnie powiadomień to posprawdzam ale wydaje mi się że nic takiego nie klikałem...:/

szubi8
komentarz
komentarz
Dnia 10/6/2017 o 08:20, Matylda2510 napisał:

A nie zezwoliłeś na jakieś powiadomienia, które mogła powodować ten problem? 

Bez urazy, natomiast watpie aby to byl problem z powiadomieniami. 

 

Sprobuj stworzyc nowy profil na komputerze, i wtedy zobaczyc czy nadal masz taki sam problem ;) 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.