x-kom hosting

temp w obudowie

chmielusek
utworzono
utworzono

Witam,sprzecik taki jak w sygnaturce;) Temperatura w obudowie wynosi ok 40 stopni a procka podczas normalnego korzystania z systemu 20 z kawaleczkiem:) Czy to dobre temperatury?

Raxen
komentarz
komentarz

20 stopni Celsjusza przy taki procku to b. dobra temperatura. Ile wynosi w stressie?

Mozesz obnizyc temp w budzie montujac w nim wentyl z przodu, bo jednak te 40 stopni to moim zdaniem troszke dozo.

Sonido
komentarz
komentarz

20'C na takiej grzałce :o no aż nie wierzę. Ja z AC 64 PRO miałem na swoim 58-60'C. Sprawdź tempę w BIOSie i innym programem, bo zapewne czujnik padnięty, skoro tempa w budzie 40'C to wręcz niemożliwe jest, aby procek miał połowę mniej ;)

WolfiK
komentarz
komentarz

Coś jest nie tak z odczytem... Jestem pewien że w BIOSie jest inna temperatura. Ten Athlon grzeje jak cholera.

chmielusek
komentarz
komentarz

20 stopni przy otwartej obudowie,a przy zamknietej ma gdzies o 10 stopni wiecej,zapomnialem ze zostawilem otwarta,a to ze 30 z malym chaczykiem(max 34-35) stopni podczas normalnej pracy systemu to u mnie normalka,w biosie z zamknieta mam gdzies 29...a czy ta temp w obudowie nie za wysoka??;/

Sonido
komentarz
komentarz

Dobra, ale na procku w dalszym ciągu nie chce mi się wierzyć, żebyś na takim średniaku AC miał 20'C. Sprawdź tempy w BIOSie!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.