x-kom hosting

WinFast PVR 2000 expert

akub_k
utworzono
utworzono

Mam problem odnośnie nagrywania filmów z tej karty telewizyjnej, a mianowicie próbuje nagrywać oryginalnym programem dołączonym do tego sprzetu ale po 30 sek. obraz zaczyna się zacinać, ale dźwięk leci dalej. Próbowałem nagrywać we wszystkich formatach i nic to nie dało:/

Mój kop to: Celeron 2,4, 768 Ram, Karta graficzna GeForce MX 440 (64mb).

Czy możecie mi pomóc ewentualnie zaproponować jakiś program bo Ulead VideoStudio 9 nie spełnia raczej moich wymagań, bo oryginalny program nagrywa w zdecydowanie lepszej jakości aczkolwiek tylko 30 sek w dobrej jakości...

POMÓŻCIE

webber
komentarz
komentarz

U mnie na Duronie 1600 + 512mb SDR było tak samo a na aktualnym sprzęcie nie ma problemów.

Próbowałem nagrywać we wszystkich formatach i nic to nie dało:/

Formatach tzn przy pomocy innych kodeków? Jeżeli tak to może spróbuj jeszcze za pomocą programu WinFast PVR2 (nowsza wersja), inne pomysły nie przychodzą mi do głowy.

akub_k
komentarz
komentarz
U mnie na Duronie 1600 + 512mb SDR było tak samo a na aktualnym sprzęcie nie ma problemów.

Formatach tzn przy pomocy innych kodeków? Jeżeli tak to może spróbuj jeszcze za pomocą programu WinFast PVR2 (nowsza wersja), inne pomysły nie przychodzą mi do głowy.

Niewiele Mi to pomogło... ale wiem że nie jestem sam :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.