x-kom hosting

Jak wlaczyc program na wirtualnej maszynie.

Dashe
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Prosze o porade i pomysl jak odpalic program na wirtualnej maszynie. Mianowicie chodzi mi o pewien wspomagacz do pewnej gry. Przy probie wlaczenia wlaczenia wyskakuje blad ze nie mozna uruchomic programu na wirtualnej maszynie. Probowalem roznych fixow z yutube gdzie poradzili wprowadzic rozne zmiany w rejestrze ale na prozno. Moze ktos ma inny pomysl. Nie bede pisac gdzie wprowadzilem zmiany bo troszke tego bylo. Moze ktos ma jakis fix ktory pomoze. Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam.

Edytowane przez Dashe

Bish
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Dashe napisał:

pomorze

To taka kraina w Polsce ;)

Daj nazwę tego programu, który próbujesz odpalić, oraz nazwę programu na którym stawiasz wirtualną maszynę.

Dashe
komentarz
komentarz (edytowane)

Oracle VM VirtualBox a program to bot do gry Path of Exile ktory sie nazywa GK Exile dostepny na gamekiller.net

Edytowane przez Dashe
Bish
komentarz
komentarz

Z tego co wyczytałem, to twórca tego programu zabezpieczył go przed uruchomieniem właśnie na wirtualnej maszynie. Na takie coś nie ma fixa. Musiałbyś oszukać program, by myślał, że działa na normalnej jednostce. Jak to zrobić? Tutaj musiałbyś pobawić się w crackowanie, jak to zrobić? sam tutaj odpadam.

Dashe
komentarz
komentarz

przeciez to oczywiste ze tak zrobil. Dlatego ten blad wyskakuje jak na i wielu wielu programach ale do wiekszosci sa obejscia. Wzystko podobno zalezy od rejestru a ja nie wiem jak odszukac wszystkie informacje na temat wirtualnej maszyny czyli wpisy ktore powoduja ten blad. 

 

Przepraszam za bledy itp ale pisze ze stluczonego htc gdzie dziala tylko ool ekranu wiec.musze  aly czas obracac ekrN

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.