x-kom hosting

Nie pojawia się BIOS

FilOON
utworzono
utworzono

Witam, leciwe już części złożyłem w całość (myślę że prawidłowo) dość łopatologicznie (na ziemi, luźno) i po włączeniu na monitorze nie wyświetla się kompletnie nic, co może być przyczyną, jaki podzespół może za to odpowiadać? Dodam że to samo czyli nic nie dzieje się po podłączeniu monitora do karty graficznej jak i samej płyty głównej, proszę o pomoc.

Youki
komentarz
komentarz

Dodatkowe zasilanie do GPU, 8 PIN EPS i 24 PIN ATX podłączone?

Podaj jeszcze konfiguracje tego PC.

 

  • Dobra wypowiedź 1
FilOON
komentarz
komentarz

EPS w moim przypadku 4 pin nie był podłączony - mój błąd, ale teraz dzieje się następująca sytuacja: po włączeniu komputera wiatraki uruchamiają się po czym przestają - komputer się wyłącza a następnie sam odnowa włącza i tak w kółko. Co teraz?
specyfikacja komputera:

płyta główna gigabyte ga-33m-s2
procesor Intel® Core™2 Quad Q6600
dysk Samsung sp0802n
ram goodram gr667d264l5/512mb
karta graficzna asusEN8400GS

Youki
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, FilOON napisał:

komputer się wyłącza a następnie sam odnowa włącza i tak w kółko.

Z wyciągniętą GPU ze złącza PCI-E tak samo się zachowuje?

BIOS aktualny?

FilOON
komentarz
komentarz

Z wyciągnięta chodzi i nie wyłącza się a jeśli chodzi o bios to nie wiem na ekranie się nic nie pokazuje

Youki
komentarz
komentarz

Masz możliwość sprawdzić jak będzie sytuacja wyglądać z inną GPU?

FilOON
komentarz
komentarz

Niestety nie

Youki
komentarz
komentarz

:/

Koledzy, znajomi, nikt nie ma pożyczyć karty?

  • 2 tygodnie później...
FilOON
komentarz
komentarz

Ok, sytuacja sie troche zmienila(wszystko przepialem od nowa) teraz wlaczam go, przez chwile chodzi, wiatrak się kręci po czym przestaje później znowu sie kręci i komputer się wyłącza, na monitorze nic sie nie pokazuje, co może byc przyczyną? 

Ps. Przepraszam ze dość żadko uzupełniam wątek ale ostatnio nie mialem czasu na majsterkowanie. 

Jeśli ma to pomoc - tak to wygląda 

IMG_20171009_192532.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.