x-kom hosting

Problem z obrazem na skypie

krzgra
utworzono
utworzono

Mam problem z jakoscia obrazu z kamery na skypie. Z procesorem 1,6GHz, RAM 256 po uruchomieniu przekazu video na skypie pogarsza sie przekaz glosowy a obraz odswieża sie b. zadno. Praktycznie nie mozna widziec i rozmawiac jednoczesnie. Po wylaczeniu przekazu video glos wraca do akceptowalnej jakosci. Prosze o rade jaki test wykonac lub co zrobić (mam nadzieje poza wymiana procesora na szybszy), aby moc normalnie widziec i slyszec.

Moze wiekszy RAM, lepszy zasilacz. Moze u kogos z podobnym zestawem dziala przekaz audio/ video be zzastrzezen. Bardzo prosze o rade.[scroll:5efb6a79d6][/scroll:5efb6a79d6]

bizon11
komentarz
komentarz

A nie pomyślałeś że chodzi o to ze masz za słabe łącze? Podaj nap ile masz downloadu i uploadu :)

cvc7
komentarz
komentarz
Z procesorem 1,6GHz, RAM 256

He He :) przecież to nie komp zawinia tylko łącze. Wiesz do video rozmowy jednak trzeba miec niezłe łacze. szczegolnie jak masz łacze asymetryczne czyli adsl tzn ze upload jest mniejszy od downloadu to sie nie dziw ze tnie glos jak twoje lacze nie wyrabia. Komp nie za duzo ma tu do rzeczy.

Nie cytuj całego tekstu.. używaj cytowania selektywnego, jeśli nie wiesz gdzie to jest zgłoś sie do mnie // GoBi

krzgra
komentarz
komentarz

Dzieki za odpowiedzi

Łącze ma szybkość około 500kb/s widziana na twojeip.wp.pl. Jest to łacze operatora telewizji kablowej (czy jest asymetryczne nie wiem). Gdzie sprawdzic szybkość upload i download??. Czy ona jest do ustawienia i ewentualnie gdzie?. Pozdr

cvc7
komentarz
komentarz
Dzieki za odpowiedzi

Łącze ma szybkość około 500kb/s widziana na twojeip.wp.pl. Jest to łacze operatora telewizji kablowej (czy jest asymetryczne nie wiem). Gdzie sprawdzic szybkość upload i download??. Czy ona jest do ustawienia i ewentualnie gdzie?. Pozdr

wejdz na http://speedtest.net/ i napisz co Ci wyszlo.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.