x-kom hosting

Dręczący pomarańczowy Blue Screen na win 8.1 pro

anioł2009
utworzono
utworzono

Panowie

Zakupiłem Ghost Recona Wildlands i po jakimś czasie (czasami godzina czasami pół godz) wywala mi pomarańczowego blue screena.

Lapek spełnia wymagania gry ( i7 4720, 24gb ram, gtx970m ), temperatura procka max 81, grafiki 68.

Reszta informacji na screenie z programu odczytującego minidumpy

Wkurza mnie strasznie bo często się pojawia a np w innych grach to się nie dzieje :/

 

jj.png

Youki
komentarz
komentarz

Z tego co pokazujesz to problemem jest sterownik HotKey Keyboard Class Filter Service (Signed by Insyde Software). 

  • Dziękuję 1
anioł2009
komentarz
komentarz (edytowane)

Kiedyś odinstalowałem Hotkeya sterownik od Clevo...Poszukam gdzie toto siedzi i zobaczymy

 

Edit: w sterownikach klawiatury faktycznie jest cos takiego (niepodpisany cyfrowo) i 2 microsoftowe....Nie da sie jednak usunąć tego lipnego :/ 

 

Myszka (touchpad)  również posiada jakiś sterownik niepodpisany cyfrowo firmy Insyder o.O  Jak się pozbyć tylko tego nieznanego sterownika ? Odinstalować całe urządzenie w menedżerze urządzeń ?? 

 

 

kbrd.png

Edytowane przez anioł2009
Youki
komentarz
komentarz

Tak, spróbuj odinstalować.

 

anioł2009
komentarz
komentarz (edytowane)

Odinstalować nie dało rady ale poprzez edycję rejestru już tak :) Zobaczymy czy to pomogło, póki co te niepodpisane cyfrowo stery zniknęły.

 

edyta:  chyba wywalenie tych clevo a'la sterowników pomogło, od momentu ich usunięcia z systemu nie miałem BSODa

 

Rozwiązanie jest tutaj (wymagany angielski): 

http://forum.notebookreview.com/threads/synaptics-causes-bsod-on-p650se.770938/page-16#post-10235938

Edytowane przez anioł2009

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.