x-kom hosting

jaka nagrywarka do nagrywania płyt CD z muzyką oraz DVD ok 100 zł

kriso81
utworzono
utworzono

jak w temacie, macie jakieś godne polecenia urządzania? będę nagrywać pliki mp3 do odtwarzania w odtwarzaczu muzycznym płyt kompaktowych.

  • 2 tygodnie później...

FrogsterPL
komentarz
komentarz

W swoim czasie, jak szukałem napędu do swojego komputera, naczytałem się trochę recenzji różnych modeli. Wniosek wysnułem z nich taki, że najbardziej popularne w Polsce LG, Samsungi i LiteOny są raczej takie sobie (wiele modeli miało np. marną korekcję błędów), przynajmniej jeśli mowa o bazowych modelach. Od tego czasu (czyli od paru lat) używam napędów Asusa i jak dotąd nie miałem z nimi żadnych problemów (a montuję je też w komputerach biurowych które składam).

 

Sam od dłuższego czasu zamawiam ten model: https://www.morele.net/naped-asus-drw-24d5mt-90dd01y0-b20010-993672/

 

Prawda jest jednak taka, że dla typowego użytkownika niemal każdy napęd powinien być wystarczający. Grunt, żeby kupić wersję pudełkową (BOX), otrzymasz wtedy oprogramowanie, np. Nero Express, Cyberlink Power2Go lub podobne. W wersjach OEM/bulk na ogół jest tylko sam napęd.

 

W zasadzie jedyną wadą tego Asusa którego wkleiłem wyżej jest w mojej opinii jego głośność, tyle że... to standard w tej grupie urządzeń, nie jest to sprzęt głośniejszy od nagrywarek innych producentów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.