x-kom hosting

Smartfon na dwa/trzy lata [1000-1200 zł]

RafDes
utworzono
utworzono

Witam. Poszukuję smartfonu, który posłuży mi przez najbliższe dwa, trzy lata. Chciałbym aby wspomniany telefon mieścił się w podanym przeze mnie przedziale cenowym (aczkolwiek wciąz bardzo mocno rozważam kandydaturę S6 EDGE, który bardzo mi się podoba, tutaj pewnie celowałbym w używkę). Główne zastosowania smartfona to:

- oglądanie filmów, meczów

- słuchanie muzyki

- przeglądanie internetu

- od czasu do czasu jakieś granie w gry czy robienie zdjęć

 

Zastanawiałem się również nad iPhonem aczkolwiek odrzuca mnie od niego rozdzielczość (brak FHD).

 

Z góry dzięki,

Za pomoc dam plusa.

Youki
komentarz
komentarz

Używany OnePlus 3/3T w tej cenie szukaj. 6 GB RAM, czysty Android, bardzo dobre wsparcie jeśli chodzi o customromy. Na dłuższy czas to będzie raczej najlepszy wybór.

  • Super 1
  • 2 tygodnie później...
SerwisKomputerowy
komentarz
komentarz

Nie ma smartfona który posłuży Ci bezawaryjnie przez 3 lata i możesz o tym zapomnieć. Zgodzę się jeszcze z naciągnięciem co do 2 lat, ale nie dłużej bo tak obliczają producenci- kwestia zysku  i większość urządzeń psuje się zaraz po zakończeniu okresu gwarancyjnego. Oprócz S6 Edge możesz szukać zwykłego S6.

Matylda2510
komentarz
komentarz

W tej cenie warto kupić Samsunga, to na prawdę bardzo dobre telefony i na pewno posłużą kilka lat. Ja co prawda korzystam z I phone, ale jeśli to akceptujesz to również jakiś model za te pieniądze kupisz. 

cwanyLis
komentarz
komentarz

A co powiesz na J7 z 2017 roku lub jakiegoś Huwei'a?

piwot
komentarz
komentarz

J7 sie nie opłaca.

Z te pieniążki można by kupić Huawei p10lite 2017

Ale jeśli ma to być na dwa lata (bo na trzy to nic nie polecam)
To wart uwagi jest jeszcze Honor 8, oczywiście trzeba się postarać, żeby dostać go za 1200zł, ale da się i to z oficjalnych dystrybucji.

cwanyLis
komentarz
komentarz

Czasami można wyrwać używki w dobrym stanie i w całkiem przystępnej cenie, no ale jak kto woli. ;)

WszystkozAmeryki_com
komentarz
komentarz

Czasami tak, natomiast na używkę nikt nie da Ci gwarancji poprawnego działania i to największy mankament, wszelkie naprawy załatwiasz samodzielnie. Do tej kwoty Honor 8 to ciekawa opcja, natomiast ciężko będzie natrafić na coś godnego uwagi w tym budżecie. Ewentualnie polecam jak Przedmówcy galaxy S6 który będzie Ci dobrze służył.

Matylda2510
komentarz
komentarz

A moja siostra ma Iphona 4s już 4 lata i nadal śmiga bez awarii. Więc jak ma być bezawaryjny to Iphony tu się sprawdzają z tego co czytałam. Ale też można w jakiejś porównywarce zobaczyć specyfikacje modeli i poczytać opinie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.