x-kom hosting

3500 do gier (ile ramu,dysk ssd)

felix
utworzono
utworzono

Witam,

Poszukuje laptopa do gier do około 3500 zł nie więcej, bez systemu.

Jako, że na forum polecacie kilka laptopów w tym przedziale, to zastanawia mnie czy warto dopłacić do większej ilości ramu tj z 8 na 12 albo nawet 16 BG?

Czy mając I5 i GTX 1050 duża ilość Ramu będzie miała znaczenie w przyszłości np za rok? Czy raczej ograniczenie będzie po stronie procka i karty?

Tak samo, czy warto dopłacać do dysku SSD np 120 GB

Głównie chodzi mi o aspekt gier i płynności zarówno w grach typu Wiedźmin 3 itp jak i online Quake championship, World of Warcfraft itp.

I jeszcze jedno czy laptopy z tej półki cenowej mają szanse stanieć  w październiku czy warto poczekać?

 

Dziękuje i pozdrawiam :)

Youki
komentarz
komentarz

RAM zawsze można dołożyć, 8 GB obecnie wystarczy.

SSD warto.

 

Besesumber
komentarz
komentarz

HP OMEN https://www.x-kom.pl/p/375343-notebook-laptop-156-hp-omen-i5-7300hq-8gb-1tb-win10-gtx1050.html z kodem omen-promo słuchawki i mysz gratis

Intel Core i5-7300HQ (4 rdzenie, od 2.5 GHz do 3.5 GHz, 6MB cache)

8 GB (SO-DIMM DDR4, 2400MHz)

NVIDIA GeForce GTX 1050
Microsoft Windows 10 Home PL

Ekran z technologią IPS

Podświetlana klawiatura Dragon Red

kamix6
komentarz
komentarz

Po dwumiesięcznym pobycie w USA planuję sprzedać 2-miesięcznego laptopa MSI. Jest to model MSI PE60 7RD. Lapek posiada 4 rdzenie z intela i7 7700 czyli najnowszej 7generacji. Dodatkowo karta graficzna nVidia GTX1050, która miażdży w najnowszych grach. Do tego REWELACYJNE głośniki Dynaudio z małym sooboferem, przez co dźwięk jest bardziej głęboki a nie krzyczący i dodatkowa opcja chłodzenia CoolerBoost4 aktywowana z przycisku. Podświetlana klawiatura w 3 opcjach lub jej wyłączenie. Szybki przycisk dla TrueColor, przystosowujący obraz do różnych trybów.



Sam zastanawiałem się nad GL62 jednak PE60 wygląda bardziej elegancko, nie grzeje się i ma lepsze parametry (procesor i karta graficzna) od wymienionego wyżej laptopa. 

Telefon od nowości bez zdejmowanej folii (także nie ma mowy o żadnej rysie na obudowie). Stan idealny, brak oznak użytkowania. Więcej leżał niż był używany, szkoda takiego sprzętu na leżenie :(

Laptop kupiony tylko do zmuszenia się do zaczęcia pisania pracy inżynierskiej przez te dwa miesiące pobytu w USA. Miał zostać na dłużej, ale potrzebuję pieniążków do samochodu.

Gwarancja producenta 12miesięcy, czyli zostało 10miesięcy. Potwierdzenie zakupu uprawniające do gwarancji na terenie Polski w serwisie MSI. Oryginalna ładowarka. \

 

Dokładnie taka specyfikacja laptopa, który w Polsce kosztuje około 4400zł. 

Do zestawu dodaję notes MSI, który dostałem wraz z laptopem specjalnie dla prawdziwego fana marki.

 

Na maila mogę wysłać wiele zdjęć ukazujących laptopa.

Cena do negocjacji.

msi.png

IMG-0056.JPG

IMG-0058.JPG

IMG-0060.JPG

IMG-0064.JPG

IMG-0066.JPG

IMG-0067.JPG
Cytuj

 

//Tego typu oferty prosze kierować bezpośrednio na PW.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.