x-kom hosting

Poszukuję monitora do 1500 zł do gier

RedHealer
utworzono
utworzono

Witam,

Jako, że zmęczyły mnie fale przechodzące przez dwa telewizory które posiadałam (nigdy nie doszłam do źródła problemu, założyłam, że po prostu nie dawały rady sprzętowi) zdecydowałam się na zakup monitora odpowiedniego dla mojego rocznego komputera z GTX 1060 3GB. Gram w różne gry, zarówno nowe jak i stare, większość w 60FPS. Liczą się dla mnie odwzorowanie żywego koloru, ostrość, brak jakichkolwiek zaburzeń obrazu, które doprowadzają mnie do białej gorączki. Ciężko mi się zdecydować miedzy 60hz a 144hz z racji tego, że rzadko gram w strzelanki, ale jednak chciałabym posiadać najlepszą jakość obrazu w podanym budżecie. Do tej pory grałam na 32 calowym tv w odległosci ok. 1 metra wiec myślę, że ok 27 cali ze skala 16:9 byłoby dobrym rozwiązaniem. Dodam, że posiadam dużą wadę wzroku i do tej pory strasznie męczyłam wzrok podczas grania. Nie jestem jednak zdecydowana na żaden monitor, dlatego proszę o rady i propozycje,  z góry dzięki.

 

Pozdrawiam

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie za bardzo sensownego monitora 27 z jako tako przyzwoitą matrycą nie dostaniesz, bo w tej cenie to tylko głównie FHD a to połączenie przy 27 calach jest dość kiepskie.

 

RedHealer
komentarz
komentarz

Rozumiem, trzeba iść na kompromis. Czy jakieś 24 calowe monitory dałyby radę?

Youki
komentarz
komentarz

Można pójść na pewnie kompromis i wziąć Della 2515H z WQHD, tylko trzeba się liczyć, że droby tekst będzie wymagać skalowania no i jak masz 1060 3 GB to trzeba będzie troche ciąć na detalach.

https://www.komputronik.pl/product/260720/dell-u2515h.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.