x-kom hosting

Problem z nowym monitorem

Byku84
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Kupiłem wczoraj nowy monitor Samsung CF390. Wszystko ładnie pięknie kolory są bardzo dobrze odwzorowane tylko jest jeden problem. CS:GO przycina się. Nie ma aż takiej tragedii, że nie da się grać ale jest to frustrujące. Wszystkie inne gry chodzą płynnie, bez najmniejszego zająknięcia. Na starym monitorze takiego problemu nie było. Jak wchodzę w listę trybów nie ma trybu 1920 na 1080, True Color (64bity), 60 Hz, jest tylko tryb 1920 na 1080, True Color, (32 bity), 60 Hz,  a mam system 64 bitowy. Jak to wszystko ustawić żeby wszystko chodziło płynnie?

PS. tu są bebechy kompa

Intel core i5-4460 3.20GHz

8gb ram DDR3

Radeon r7 240

Windows 10

 

Edytowane przez Byku84

Youki
komentarz
komentarz

Masz kiepską, zbyt kiepską GPU by sensownie na 144 Hz pograć. Zejdź w grze do rozdzielczości HD czy nawet 1260x960.

Byku84
komentarz
komentarz (edytowane)
52 minuty temu, Youki napisał:

Masz kiepską, zbyt kiepską GPU by sensownie na 144 Hz pograć. Zejdź w grze do rozdzielczości HD czy nawet 1260x960.

Ale ten monitor wyświetla w max 60Hz

Edytowane przez Byku84
Youki
komentarz
komentarz

A, soryy. Pomilołem z innym modelem.

Ale to i tak masz ustawioną rozdzielczość FHD?

Wcześniej miałeś pewnie niższą na monitorze to i GPU sobie jeszcze jako tako radziła.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.