x-kom hosting

Kupiłem Nex Machina z Ps store i jej nie mam.

tomek20000
utworzono
utworzono

Wydałem 84zł przez przeglądarkę w kompie. W historii transakcji widzę ''transakcja nieuiszczona'' Co to w ogóle znaczy? Gra miała być od razu. Próbowałem się wylogować i zal. ponownie. Gry nigdzie nie ma ani w konsoli w bibliotece ani nawet na poziomie przeglądarki jej nie widać na tej liście gdzie są wszystkie dema i aplikacje które w ściągnąłem. Lista z przeglądarki się pokrywa z listą konsoli. Brakuje tylko NM. Pierwszy i ostatni raz kupiłem coś PS Store. Z góry dzięki za pomoc ale ja to czarno widzę. Jak dzwonię po pomoc     22 397 8924    to sobie tylko automatu mogę posłuchać, żeby wejść na     pl.playstation.com/kontakt     Co za bajzel takie coś nie istnieje!!!! Piszę emalia na    pomoc@playstation-cok.pl   to mi wywala błąd!!!!! Oj Sony Zawiodłeś mnie dziś konkretnie...

tomek20000
komentarz
komentarz

Dobra pieniądze jakimś cudem nie zostały odjęte. Przecież potwierdziłem płatność kodem SMS. Nie wiem jak to możliwe mam wprawę w kupowaniu, pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Więcej chyba nie kupię w ps store.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.