x-kom hosting

[_]Proszę o sprawdzenie zestawu i pomoc!

Asawa18PL
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć!

http://www.morele.net/inventory/info/2doHGd/  w tym załączniku mam przygotowany zestaw komputerowy, jednak nie jest on pełny. Brakuje mi w nim dysku SSD karty sieciowej i karty dźwiękowej. Tutaj prosiłbym o części godne polecenia i też w przystępnej cenie.(czy coś jeszcze pominąłem? Myszki i klawiatury nie liczę). Również prosiłbym o upgrade części jeżeli takowy będzie potrzebny. Mam również pytanie czy warto kupować części komputerowe na serwisach takich jak Ceneo czy Allegro?  

EDIT1; Dodałem kartę sieciową, dźwiękową i dysk SSD. Czy wszystko będzie ze sobą kompatybilne? http://www.morele.net/inventory/info/2doHGd/

 

Edytowane przez Asawa18PL

Bish
komentarz
komentarz

Musisz mieć konto by zapisywać koszyk, na razie te linki są puste.

Asawa18PL
komentarz
komentarz
49 minut temu, Bish napisał:

Musisz mieć konto by zapisywać koszyk, na razie te linki są puste.

Poprawione :) dzięki za zwrócenie uwagi.

Youki
komentarz
komentarz

Jakie masz głośniki, słuchawki? Jak jakieś tańsze, niezbyt wymagające to wystarczy zintegrowany układ dźwiękowy w płycie głównej.

Asawa18PL
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Youki napisał:

Jakie masz głośniki, słuchawki? Jak jakieś tańsze, niezbyt wymagające to wystarczy zintegrowany układ dźwiękowy w płycie głównej.

Głośniki Logitech nie są jakieś wymagające. Słuchawki Tritton Kunai. Mogę prosić o podanie tej płyty głównej? Czy z resztą zestawu jest wszystko ok?

Youki
komentarz
komentarz
30 minut temu, Asawa18PL napisał:

Mogę prosić o podanie tej płyty głównej

Każda płyta główna obecnie ma zintegrowany układ dźwiękowy oraz sieciowy Ethernet. 

 

32 minuty temu, Asawa18PL napisał:

Czy z resztą zestawu jest wszystko ok?

Ależ skąd. ;)

 

Intel Pentium G4600

AsRock H110M-DGS R3.0

Corsair 8 GB 2400 MHz CL15

Toshiba 1 TB 7200 RPM SATA 600

SilentiumPC Brutus M10 PureBlack

SilentiumPC Vero L2 500W

Zotac GTX 1050 Ti 4 GB

A-DATA SP920 128 GB MLC

LG 24MP48HQ-P

Asus PCE-N10

Razem 2798 zł

 

Opłacalniejszy, szybszy dysk SSD na trwalszych pamięciach MLC, 8 GB RAM o taktowaniu 2400 MHz (przy tym CPU będzie działać z taką częstotliwością na tej płycie głównej) z możliwością rozbudowy, wydajniejszy układ graficzny 1050 TI, karta Wi-Fi ze znacznie mniej problematycznymi sterownikami pod Windows 7.

Złożenie zestawu jest za darmo.

Asawa18PL
komentarz
komentarz
Dnia 23.09.2017 o 19:51, Youki napisał:

Każda płyta główna obecnie ma zintegrowany układ dźwiękowy oraz sieciowy Ethernet. 

 

Ależ skąd. ;)

 

Intel Pentium G4600

AsRock H110M-DGS R3.0

Corsair 8 GB 2400 MHz CL15

Toshiba 1 TB 7200 RPM SATA 600

SilentiumPC Brutus M10 PureBlack

SilentiumPC Vero L2 500W

Zotac GTX 1050 Ti 4 GB

A-DATA SP920 128 GB MLC

LG 24MP48HQ-P

Asus PCE-N10

Razem 2798 zł

 

Opłacalniejszy, szybszy dysk SSD na trwalszych pamięciach MLC, 8 GB RAM o taktowaniu 2400 MHz (przy tym CPU będzie działać z taką częstotliwością na tej płycie głównej) z możliwością rozbudowy, wydajniejszy układ graficzny 1050 TI, karta Wi-Fi ze znacznie mniej problematycznymi sterownikami pod Windows 7.

Złożenie zestawu jest za darmo.

Wielkie dzięki Youki :D

Mam jeszcze takie jedno pytanie. Czy opłaca się kupować części na Allegro, OLX? Mój kolega kupił PC prawie całego z używanych części i zachwala się, że mu się to opłaciło. jaka jest Twoja  opinia na ten temat?

Youki
komentarz
komentarz

Zależy co w jakiej cenie jest, od kogo i ile gwarancji zostało.

No i czy będziesz potem to umiał samemu złożyć w całość.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.