x-kom hosting

[2500 zł] - Laptop na studia oraz do gier

Krzychu983
utworzono
utworzono

Cześć.

Zwracam się tutaj z prośbą i pytaniem do ekspertów, czyli osób obeznanych w laptopach, podzespołach itd. W tym roku rozpoczynam studia, w związku z czym planuje w najbliższym czasie zakup laptopa, ale chciałbym żeby posłużył mi także w grach (głównie CS:GO, ewentualnie FIFA 18 i podobne). Głównie jednak chodzi o CS:GO, gdzie chciałbym trochę tych FPS`ów wycisnąć, a zapewne jakość będzie ustawiona na niską. Głównie interesują mnie laptopy z Windowsem 7 wzwyż. Przekątna ekranu bez znaczenia, matryca najlepiej matowa. Fajnie by było mieć więcej niż te 4GB ramu. Z góry dziękuje za pomoc wszystkim - przedział cenowy tak jak w tytule, do 2500 złotych.

 

PS. Moją uwagę przykuł ten oto Lenovo - https://www.ceneo.pl/50290507#tab=click_scroll

Czy jest On godny uwagi? Pozdrawiam i dziękuje! :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.