x-kom hosting

problem z ekranem. Pilne

Telemaniak19
utworzono
utworzono

Mam taki problem z monitorem : do tej pory wszystko normalnie dzialalo obraz byl ok ale dzisiaj wlaczam kompa i wchodze w google i tam gdzie jest białe tło strony pojawily sie przez calą szerokosc monitora czarne rozmazane pasy i tak samo w menu "plik edycja widok" itp caly pasek i to szare tło jest tak jakby przekreslone tzn tak jakby przesunac palcem po swiezym niewyschnietym atramencie i rozmazane jest, jak wchodze np w ulubione i przesowam kursorem w dol i do gory to oproch tych pasow w tle przemieszczaja sie pasy przez caly ekran od gory do dolu jak ruszam kursorem. Co to moze byc i jak to naprawić bo nigdy tak nie mialem a monitor jest nowy i dopiero dzisiaj takie cos wyskoczylo??

falcon1984
komentarz
komentarz

To nie monitor tylko raczej karta graficzna

Podaj sprzęt cały, w tym grafikę, ile ma lat, jaka temp., czy podkręcana itp.

Telemaniak19
komentarz
komentarz

Komp ma z 10 lat, byl kupowany w sklepie wiec nie ma zadnych oddzielnych kart graficznych muzycznych itp. Ale od jakiegos czasu jak podlaczalem do portu USB w trakcie dzialania komputera to czulem ze jakoś gorąco tam z tyłu i tak jakby ogrzewanie było włączone więc chyba wiatraczek coś przestal dzialać. Czyli powinienem wymienic wiatrak i wroci do normay czy już nie ma szans bo coś sie przepaliło??

falcon1984
komentarz
komentarz

Jeśli kartą się przegrzała za mocno to pamięci mogły już bezpowrotnie zostać uszkodzone.

Założenie chłodzenia nie wiem czy teraz już coś pomoże, warto jednak spróbować jeśli karta sie przegrzewa

Telemaniak19
komentarz
komentarz

ok dzięki. ja i tak chce zmienic wreszcie kompa. Bo juz sie zaniepokoilem ze cos z monitorem a nowy jest. ok thx

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.