x-kom hosting

wymiana pamięci ram 350zł

Walus002
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

Mój  składak:

AMD FX 6300(podkręcony do 4.0GHz)

Gigabyte 970A-UD3

DDR 3 1333Mhz 10GB GoodRAM 

Zasilacz Corsair VS Series 450W

WDC WD5000AAKS-00UU3A0

palit gtx 970 reference

 

Mam 350zł i przymieżam się do wymiany pamięci RAM przydałoby się również 10gb lub 12gb(1866MHz) jeśli budżet starczy :) W przyszłości ~pół roku wymienię również płytę główną i procesor na jakiś lepszy(za około 1k) ale wciąż gromadzę fundusze :)

Jakieś porady?

 

I jeszcze jedno dysk ma już swoje latka ale chodzi dobrze wszystkie testy przechodzi bez problemów więcej miejsca mi nie potrzeba jest sens wymiany, odczuję jakąkolwiek różnice w grach?

Edytowane przez Walus002

Youki
komentarz
komentarz
4 minuty temu, Walus002 napisał:

 W przyszłości ~pół roku wymienię również płytę główną i procesor na jakiś lepszy

Jeśli nówki to wtedy sensowna modernizacja będzie wiązała się z wymianą pamięci na nowsze, DDR4.

Do czego potrzebna Ci taka ilość pamięci operacyjnej? ;) 

Walus002
komentarz
komentarz (edytowane)

Aktualnie posiadam 10Gb 1333Mhz więc jak już coś ulepszać to albo zostać przy tej samej ilości lub większej że nie cofać się do komponentu za kilka msc jak gry będą wymagać więcej i mieć już spokój :)

A procka raczej używanego nie stać mnie aktualnie na wymianę płyty procka i pamięci DDR4

Edytowane przez Walus002
Youki
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Walus002 napisał:

gry będą wymagać więcej

Gry może i będą wymagać więcej, ale nie na takich detalach, na których pozwala CI pograć obecnie CPU. 10 GB tutaj spokojnie wystarcza.

Walus002
komentarz
komentarz
32 minuty temu, Youki napisał:

Gry może i będą wymagać więcej, ale nie na takich detalach, na których pozwala CI pograć obecnie CPU. 10 GB tutaj spokojnie wystarcza.

Obecne w przyszłości czyt. Pół roku postaram się wymienić procka z płytą główną :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.