x-kom hosting

Problem z komputerem

ciastko11
utworzono
utworzono

Wczoraj gdy grałem w Cs:go nagle zrobił mi się czarny ekran. Komputer się nie wyłączył tylko karta tak jakby nie była podłączona do komputera.

Napewno nic się nie odłączyło.Wyłączyłem komputer poprzez przytrzymanie przycisku włączenia. Gdy próbowałem włączyć komputer zaczął normalnie pracować. Jednak gdy włączyłem cs i probowalem dokonczyc mecz po około 5 minutach znowu zrobiło się to samo. Pózniej po około 3 minutach próbowałem go znowu włączyć. Pojawiał się "obrazek płyty głównej" i zaczął ładować się windows. Gdy miał pojawiać się ekran ładowania nagle zrobił sie ten sam problem. Po 3 godzinach przeinstalowałem windows (format dysku). Wszystko smigało nowiutki system nic nie instalowane i po około 40 minut znowu to samo :( w czym moze byc problem? Sprzęt: Phenom x6 1075, Płyta główna gigabyte GA-870A-UD3,8 gb 1600 mhz hyperX,Gtx 580 referent, dysk ssd kingstona 120 gb i zasilacz cooler master 600 w.

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż temperatury GPU w spoczynku za pomocą programu Hwmonitor.

 

ciastko11
komentarz
komentarz

30 stopni

 

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż zrzut ekranu, do tego pokaż też temperatury podczas obciążenia GPU.

Jaka wersja sterowników GeForce zainstalowana?

ciastko11
komentarz
komentarz

Tylko ze komputer juz nie chce się włączyć niestety

Youki
komentarz
komentarz

Komputer czy system operacyjny? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.