Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem komputer bez zasilacza i dysku twardego, podpialem wszystko razem i przy uruchomianiu komputera dostaje 2 mozliwosci. Otworzyc system normalnie po czym nic sie nie dzieje lub otworzycz przywracanie systemu(zalecane). Gdy wybiore zalecane po chwilo wyskakuje okienko, iz nie mozna uruchomic komputera. Czy chcesz przywrocic komputer, uzywajac Przywracania systemu?  Mam 2 opcje; Przywroc lub Anuluj, lecz nie moge nic wybrac tak jakby myszka i klawiatura nie dzialaly, zero reakcji. Co moge ztobic w tej sytuacji?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zawsze gdy przekładasz dysk z jednego kompa do drugiego, z zainstalowanym systemem, jest wymagany reinstal systemu, właśnie po to by, nie było takich kwiatków.

Musisz zainstalować system na nowym kompie od nowa, tak samo sterowniki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jednak mam windowsa tylko nie mam cd roomu, bo sa inne wejscia. Moglbym to z plyty zgrac na pendriva jakos?

Edytowane przez bnkkk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak wcześniej napisałem, jeżeli masz licencję, to użyj Windows USB/DVD Download Tool -ściągnij ze strony microsoftu odpowiednie ISO swojego systemu, na którego masz licencję, zrób pendriva bootowalnego za pomocą programu, którego nazwę już podałem wyżej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mysz i klawiature podpinalem z przodu i z tylu i nie dziala. Przeczytalem, zeby sprobowac wylaczyc USB legacy support i teraz nawet do biosu wejsc sie nie da...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta