x-kom hosting

Nie mogę w żaden sposób uruchomić PC bez zasilacza i dysku twardego

bnkkk
utworzono
utworzono

Kupilem komputer bez zasilacza i dysku twardego, podpialem wszystko razem i przy uruchomianiu komputera dostaje 2 mozliwosci. Otworzyc system normalnie po czym nic sie nie dzieje lub otworzycz przywracanie systemu(zalecane). Gdy wybiore zalecane po chwilo wyskakuje okienko, iz nie mozna uruchomic komputera. Czy chcesz przywrocic komputer, uzywajac Przywracania systemu?  Mam 2 opcje; Przywroc lub Anuluj, lecz nie moge nic wybrac tak jakby myszka i klawiatura nie dzialaly, zero reakcji. Co moge ztobic w tej sytuacji?

Youki
komentarz
komentarz
11 minut temu, bnkkk napisał:

dysku twardego

Na dysku twardym jest system ze sterownikami z innego komputera?

bnkkk
komentarz
komentarz

Tego dysku uzywalem na moim dotychczasowym komputerze i chcialem go tylko przelozyc do nowego, wiec mysle, ze tak.

Tak to wyglada po wcisnieciu F2

Snapchat-2048326764.jpg

Bish
komentarz
komentarz

Zawsze gdy przekładasz dysk z jednego kompa do drugiego, z zainstalowanym systemem, jest wymagany reinstal systemu, właśnie po to by, nie było takich kwiatków.

Musisz zainstalować system na nowym kompie od nowa, tak samo sterowniki.

bnkkk
komentarz
komentarz

Czyli musze jeszcze cd rom przykrecic i wlozyc plyte z windowsem tak? 

 

bnkkk
komentarz
komentarz

 

Czyli moge pobrac windowsa,  zrzucic go na pendriva i podlaczyc? 

Bish
komentarz
komentarz

Jak najbardziej, oczywiście jeżeli masz licencję na tego windowsa. W przeciwnym wypadku będzie żądał klucza.

bnkkk
komentarz
komentarz (edytowane)

Jednak mam windowsa tylko nie mam cd roomu, bo sa inne wejscia. Moglbym to z plyty zgrac na pendriva jakos?

Edytowane przez bnkkk
Bish
komentarz
komentarz

Tak jak wcześniej napisałem, jeżeli masz licencję, to użyj Windows USB/DVD Download Tool -ściągnij ze strony microsoftu odpowiednie ISO swojego systemu, na którego masz licencję, zrób pendriva bootowalnego za pomocą programu, którego nazwę już podałem wyżej.

bnkkk
komentarz
komentarz

Zbootowalem tego pendriva, wyskakuje okno od instalacji windowsa, ale znowu nic nie moge wybrac, nie reaguje na mysz i klawiature.

Bish
komentarz
komentarz

Mysz i klawiatura wpięta pod USB 2.0 a nie 3.0 rozumiem?

Youki
komentarz
komentarz

Pod Windows 7 musisz mieć dodatkowe sterowniki przy instalce. 

bnkkk
komentarz
komentarz

Mysz i klawiature podpinalem z przodu i z tylu i nie dziala. Przeczytalem, zeby sprobowac wylaczyc USB legacy support i teraz nawet do biosu wejsc sie nie da...

Youki
komentarz
komentarz

To zrestartuj BIOS poprzez dłuższe wyciągnięcie baterii z płyty głównej przy odłączonym zasilaniu oczywiście.

bnkkk
komentarz
komentarz

Zresetowalem bios i co teraz? Nadal nic nie moge wybrac przy instalacji windowsa.

delilo
komentarz
komentarz

jeżeli masz licencję na tego windowsa. W przeciwnym wypadku będzie żądał klucza.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.