x-kom hosting

3500 - laptop na studia -używany

Mati1997
utworzono
utworzono

Witam. Szukam laptopa na studia - w grę wchodzą głównie używki z gwarancją (poleasingowe bądź zakupione niedawno będące jeszcze na gwarancji) - zalezy mi na wszechstronnosci sprzętu oraz podstawowo na jak największej wydajności. Chciałbym poprosić o radę czy w takim wypadku lepiej szukać stacji roboczej typu DellM6700/6800 / HP8770w czy pójść w stonę sprzętu gamingowego MSI GE62/Lenovo Y700.

Youki
komentarz
komentarz
9 godzin temu, Mati1997 napisał:

pójść w stonę sprzętu gamingowego MSI GE62/Lenovo Y700.

A będziesz grać w gry?

Mati1997
komentarz
komentarz

Maniakiem gier nie jestem ale raz za jakiś czas lubię odpalić jakąś gierkę. Z tego co widzę to pod względem procesora i pamięci to sprzęty te są na bardzo zblizonym poziomie - jedyna większa różnica tkwi w karcie graficznej. Ale czy taki gtx nie podoła kompletnie programom typu CAD/INVENTOR ? 

Mati1997
komentarz
komentarz

A czy jest znaczącą różnica między gtx 970m oraz 1050m ? Gdyż udało mi się znaleźć w tej kwocie lapka z i7 6700hq, gtx970m,  16gb ddr4,  256ssd , win10. Jest sens szukać czegoś innego czy brać to co powyżej napisałem? :)

Youki
komentarz
komentarz
8 godzin temu, Mati1997 napisał:

i7 6700hq, gtx970m,  16gb ddr4,  256ssd , win10.

Co to za laptop, model?

Mati1997
komentarz
komentarz (edytowane)

Msi Ge62 6qf Apache Pro

Edytowane przez Mati1997
Youki
komentarz
komentarz

Jak gwarancja jest to może być.

  • Dziękuję 1
Mati1997
komentarz
komentarz (edytowane)

Zostało pół roku gwarancji.  A odnośnie kart to z tego co wiem to 970 jest wydajniejsze od 1050.  Jedynie procek trochę słabszy od i7  7 generacji (7700hq) ale tylko o jakieś 7% - to chyba nie jest ogromna różnica . 

Edytowane przez Mati1997
Youki
komentarz
komentarz

Tak, GPU jest nawet często wydajniejsze od 1050 Ti a pomiędzy CPU różnica to tylko niższe taktowanie.

geekygeek
komentarz
komentarz

Polecam zajrzeć na https://szukamlapka.pl

"Wyklikujesz" czego potrzebujesz a stronka poleca Ci laptopy - może Ci się przyda

 

Pozdro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.