x-kom hosting

Lenovo v110 czy HP Pavilion dv7?

AleksandraJwp
utworzono
utworzono

Aktualnie mam laptop HP Pavilion dv7 który ma jakieś 5-6 lat. Działa bardzo sprawnie ale ma słabe parametry,  przy wyższych ustawieniach graficznych gry się zacinają a o nowszych produkcjach nie ma nawet mowy. Na co dzień mi to nie przeszkadza bo laptop został kupiony raczej pod korzystanie z internetu i wolę starsze gry ale czasem chcę też wypróbować nowsze gry. Jak na tyle lat używania jestem z niego bardzo zadowolona. Kilka dni temu dostałam w prezencie Lenovo v110 i  nie odpowiada mi w nim system Windows 10, ułożenie klawiszy, mała matryca, mała ilość złącz i brak aplikacji Beats by Dr. Dre która jest dostępna tylko w komputerach HP i jestem już do niej przyzwyczajona. Jedyne zalety jakie mogę przedstawić to lekkość, szybkie włączanie się, dobre parametry i sporo pamięci - 2 razy więcej niż w moim starym laptopie. Mam wybór czy oddać Lenovo i dostać za niego pieniądze czy zostawić hp. Ciężko będzie mi się odzwyczaić od starego laptopa i pewnie bez wahania bym go wybrała ale z drugiej strony wiem że ma ponad 5 lat i za niedługo może przestać działać. I tutaj moje pytanie - czy opłaca się zamienić te 2 laptopy? Może ktoś z was poleci mi inny model w cenie 1500-2000 który spełniałby moje wymagania?

Youki
komentarz
komentarz

Podaj najpierw w jakiej konkretnie specyfikacji masz tego HP oraz nowego V110. ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.