Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od miesiąca posiadam telefon Go Goclever Quantum II 500 N z Androidem 6.0. Bateria od nowości przez noc spada w nim jak szalona. Nic nie pomogły: tryb oszczędzania baterii, przełączenie się na sieć 2G, tryb samolotowy, wyłączenie aplikacji "Google", "Mapy", "Zdjęcia", "ES Eksplorator plików", "Bezprzewodowa aktualizacja", zatrzymywanie aplikacji "Gmail", "Hangouts", "HERE", Sklep Google Play", "YouTube". Podejrzewam, że dzieje się tak przez to, że aplikacje nie pozwalają przejść urządzeniu w stan uśpienia i Usługi Google Play. Dla przykładu mój poprzedni telefon Kazam Trooper, gdy leżał przez 3 dni nieużywany, to bateria nie spadła w nim ani o 1 procent. Nie wiem ,co robić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pokazuje i to bardzo dobrze, mimo tego że wifi nie jest odpalone, to jest odpalony moduł, który korzysta z wifi. Mimo tego, że wifi nie jest włączone, to... jest włączone. Taki urok androida 6.

Wejdź w ustawienia wifi > wyszukiwanie zawsze dostępne -odznacz to. Cholerstwo wpieprza baterię, by lokalizować Twój telefon -to taka alternatywa dla GPSa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie znalazłem w ustawieniach Wi-Fi "wyszukiwanie zawsze dostępne", ale pod napisem "Aby zobaczyć dostępne sieci, Włącz Wi-Fi" kliknąłem na niebieski napis coś tam o lokalizacji Wi-Fi. Później odznaczyłem dla Wi-Fi i Bluetooth: włącz chyba lokalizację ich na podstawie. Nie pamiętam, co dokładnie tam było napisane, bo przez to, że tamto poodznaczałem, ten niebieski napis zniknął i nie da się tam wejść drugi raz. Dam znać, czy pomogło.

Edytowane przez Gamer67
Dołączenie zrzutu ekranu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po restarcie przez kilka dni bateria prawie przestała się rozładowywać w nocy (o 1%), ale dzisiaj to już było 5% i pewnie ta wartość będzie rosła, bo już wcześniej miałem podobnie. Wymuszałem zatrzymywanie aplikacji i kilka dni to działało, a później problem wracał. Chcę zablokować Usługom Google Play możliwość zapobiegania przejścia urządzenia w stan uśpienia, bo może to coś da, ale nie wiem jak to zrobić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta