x-kom hosting

Problem z odbiorem e-maili na Ipadzie

Rafał.Marek629
utworzono
utworzono

Gdy wysyłam wiadomości e-mail z iPada na komputer wszystko działa , lecz gdy napiszę wiadomość z komputera na iPada , ale gdy sprawdzam iPada nie dostaję żadnej wiadomości . Wysłałem też 2 wiadomości z Gmaila na wp i drugą z innego konta wp na iPada . W pierwszym przypadku zadziałało , a w drugim już nie .

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Poczta nie jest przesyłana na iPada, tylko na serwer poczty na której masz konto. Jeśli zalogujesz się na konto pocztowe i nie ma tam nowo wysłanej wiadomości to albo czeka ona jeszcze w kolejce serwera, albo nie dotarła z jakiś bliżej nie znanych przyczyn technicznych, albo jest to efekt walki konkurencyjnej między portalami oferującymi darmowe konta e-mail. Można zaobserwować, że niektóre serwery poczty bardzo nie lubią poczty wysyłanych z określonej domeny, natomiast z innych przyjmują od razu. Jest jeszcze możliwość, że jest to wynikiem wciągnięcia danej domeny do czarnej listy serwera, ale jakoś nie przekonuje mnie to.

Rafał.Marek629
komentarz
komentarz

Więc jak uważasz co powinienem zrobić ? 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Odbierz pocztę na innym kompie, pewno wynik będzie ten sam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.