x-kom hosting

Program domyślny - jak usunąć?

herosa
utworzono
utworzono

Witam

Przez przypadek, może odrobinę z moją pomocą zmieniłem program domyślny otwierania pliku.

Ten rodzaj pliku to .scs (plik gry, modyfikacje), ale pytanie ma sens bardziej ogólny.

Wcześniej w folderze, w sekcji "typ" pojawiało się "plik scs".

Teraz po ustawieniu programu (7-zip, do otwierania archiwów), jest "notatnik" (i tak nie da się otworzyć)

 

Chciałbym usunąć program domyślny, nie zmienić. Tak aby znowu po kliknięciu na plik, był komunikat "system windows nie może otworzyć tego pliku"

Pomyślałem, że usunę ten program i wgram jeszcze raz, lecz wyświetla się komunikat "jest otwarty w innym programie" - nic nie jest otwarte.

 

Proszę o pomoc.

a602820922
komentarz
komentarz




Pomyślałem, że usunę ten program i wgram jeszcze raz, lecz wyświetla się komunikat "jest otwarty w innym programie" - nic nie jest otwarte.
 
Proszę o pomoc.


sprawdz po restarcie kompa.

ogolnie to w rejestrze mozna zrobic to o co pytasz ale teraz nie podam ci gdzie to jest bo nie ma mnie przy kompie.
jest jeszcze opcja z window,
ustawienia - ustawienia / programy domyslne

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.