x-kom hosting

Lagi

trustable19
utworzono
utworzono

Witam

Mam niesamowity problem podczas grania w League of Legends. Mianowicie podczas grania mam po prostu lagi. A jeśli do tego włączę muzyczkę na youtube podczas grania to oczywiście są większe. Jeśli chodzi o sprzęt to tak: Internet UPC 60 mb/s po kablu. Komputer i3-3320,Ram 8 GB DDR3,Geforce GT 710 2GB. Proszę mi pomóżcie bo na prawdę nie wiem co jest nie tak. Komputer bez wirusów,świeży po formacie. Sterowniki wszystkie są na menadżerze zadań. Proszę o pomoc.

FENZIGO
komentarz
komentarz

Daj Win+R wpisz cmd i daj enter, w konsoli wpisz (ping -t www.google.pl)a potem znów enter i sprawdź czy ping jest stabilny( oczywiście wyłącz to co może nadmiernie korzystać z internetu). time=..ms < To jest twój ping 

Czy ktoś poza tobą korzysta w tym samym czasie z internetu? Choć przy 60mb/s nie powinno mieć to większego znaczenia. Daj jeszcze screen z jakiegoś speedtesta np. http://www.speedtest.net/pl/ Możliwe że nie wyciągasz tych 60 magabitów 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Z routerem łączysz się kablem czy poprzez wifi ?

trustable19
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o ping to przeważnie pokazuje 12-15 czasami skok do 19 18 i znów 13 -15 i tak wkoło. Ja tylko sam korzystam z internetu w moim mieszkaniu . Za pomocą kabla łączę się z modemem od upc.Screen SpeedTestu w załączniku.

SpeedTest Screen.png

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Słabiutko to wygląda. Podłącz się za pomocą kabla innym komputerem i sprawdź wynik. Spróbuj na tej stronie zrobić test: speedtest.net.pl

Jak dalej to samo zmień kabel na inny.

trustable19
komentarz
komentarz

Zrobiłem jak napisałeś wyżej,do tego zmieniłem internet na 250 mb/s oraz nowy modem z UPC wziąłem i test wygląda teraz tak:

Speedtest2.png

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

No i ładnie, ale są to tak duże wielkości, że ich nie wykorzystasz. To trochę jak sprzedawać samochody z maksymalną prędkością do 2000km/h. Nigdzie tyle nie osiągniesz, szybciej się zabijesz.

trustable19
komentarz
komentarz

Temat do zamknięcia nowy modem i szybkość neta i po sprawie . Dziękuje

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.