x-kom hosting

Jaki internet mobilny do internatu?

conor14
utworzono
utworzono

Witam. Potrzebuję pomocy w doborze internetu mobilnego. Od poniedziałku do piątku siedzę w internacie. Jaki internet polecacie? Głównie chodzi mi o granie. Którą firmę polecacie? Dodam że zasięg w telefonie to praktycznie ciągle 2 kreski LTE (orange). 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Wszystko zależy od miejsca. Anten operatorów LTE jest mnóstwo, do każdej podłącza się inna liczba użytkowników. Tutaj możesz sprawdzić położenie anten LTE operatorów względem miejsca gdzie się znajdujesz: http://beta.btsearch.pl/

Wybierz UKE, wszystkie sieci, LTE, wpisz miasto i wio. Pamiętaj, że czasem lepiej wybrać dalszy BTS, który widać z okna i nie ma po drodze przeszkód, niż ten który jest bliżej, ale po drugiej stronie internatu (kilka betonowych ścian na drodze sygnału).

  • 3 tygodnie później...
kołysanki
komentarz
komentarz

dobra podpowiedź, spróbuję tego

 

more info here

  • 1 miesiąc później...
Okasan
komentarz
komentarz

A jeżeli chodzi o operatora to od siebie mogę zaproponować playa. Sama mam internet mobilny u nich i fakt, że korzystam tylko gdy ze stancjonralnym są problemy, jednakże śmialo mogę na nim grać w takie gry jak lol, ow, hots, itp.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.