x-kom hosting

Balsam brązujący czy samoopalacz

RakRaczej
utworzono
utworzono

co jest bardziej skuteczne? 

czy jest samoopalacz, który zapewni trwałą opaleniznę? prosiłbym o informacje który jest najdłużej utrzymujący brązowy odcień skóry 

539
komentarz
komentarz

Nie wiem. Wiem natomiast jak by mnie naszła ochota na zbrązowienie wbrew naturze natychmiast natarłbym się maścią z  dziegciem.....i czekał ,aż mi minie;)

 

  • Dziękuję 1
RakRaczej
komentarz
komentarz

dzięki za twoją wypowiedź. 

czy ktoś by coś dodał?. ewentualne stosował ktoś coś trwałego długo utrzymującego odcień brązowy skóry?. chodzi mi głównie o samoopalacz ( balsam) ale taki żeby się nie zmywał po kilku dniach 

  • Dziękuję 1
539
komentarz
komentarz

Bardzo proszę.

Wydaje mi się ,że prędzej dostaniesz takie info na forum dla kosmetyczek.  Dawno, dawno temu, gdy byłem całkiem młody chodziłem do szkoły. W tym samym budynku mieściło się policealne studium kosmetyczne. Wśród uczennic nie brakowało takich cały rok opalonych, niektóre to prawie czarne były :) Nie wszystkie chodziły do solarium co było widać, jak się jakiejś krzywo smarowidło nałożyło miała np jedno ucho ciemniejsze od drugiego. Na 100% będą dziewczyny wszytko w temacie wiedziały, jak smarować , ile, gdzie, i czym.

Z ciekawości..o ile nie tajemnica. Jakie części ciała będziesz tym smarował????

 

 

  • Dziękuję 1
RakRaczej
komentarz
komentarz

nogi, ramiona, szyję no i twarz ( tylko , że to co kupiłem trzyma się na skórze  3-4 dni i strasznie brudzi mi ubrania , ręczniki i zmywa się stopniowo z ciała) więc dlatego chciałem zasięgnąc jakiejś rady.

539
komentarz
komentarz

A ile kosztowało??? moze cena czyni cuda tj kup 5X droższe :) Chociaż nie wydaje mi się bym był specem od opalania bez opalania. Pamiętam te czasy kiedy to wszytko(rynek kosmetyczny) wchodziło na tzw wolny rynek w PL.

Ludzie tonęli w różnościach jakie znali z opowiadań albo przemyconych na VHS filmach:)

W kiosku RUCH mogłeś kupić "być może" 

https://kobieta.wp.pl/czym-pachniala-kobieta-w-prl-u-5982749343896705a

a na stadionie zaczynał kwitnąć rynek perfum z importu, choć nie wszystkie były oryginalne :)

Smarowideł na opalanie nie kojarzę , nigdy mnie nie ciągnęło w te stronę.

No i popatrz , tyle się zmieniło, jest wszytko, wszędzie a człowiek i tak ma problem ,żeby się wybrązowić jak trzeba ;)

Godzinę temu, RakRaczej napisał:

nogi, ramiona, szyję no i twarz

A nie korciło Cie nigdy żeby wysmarować.................. tak kompleksowo.

Nie wiem czy to zgodne z modą teraz się te strefy wybiela :)

http://www.zeberka.pl/art/jak-wybielic-okolice-intymne-domowe-sposoby-na-jasniejszy-odbyt-i-wargi-sromowe-44256

RakRaczej
komentarz
komentarz

Trochę zabrnąłeś w nie te strony, o które pytam . 

ale mimo wszystko dzięki .

539
komentarz
komentarz

To Hyde Park :) uczy, bawi , śmieszy, radzi , nie wadzi i brnie we wszystkie strony ;)

Miło było z Tobą gadać, 3 -maj się i obyś znalazł czego szukasz ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.