x-kom hosting

GeForce 3 wielki problem.

takt
utworzono
utworzono

Witam wszytkich !

Niedawno kupiłem na allegro karte graficzną GeForce 3 Ti500, która miał być w 100% sprawna. No wieć gdy dotarła do mnie od razu podłączyłem ją do komputera. Windows się ładuje wszytko ładnie, ale gdy uruchamia się pulpit, następuje zwiecha, monitor się wyłącza a wcześniej pokazuje się niebieski ekran - restart... Z komputerem wszytko wporząku teraz dziala na GF2Ti bez zarzutu. Co może być przyczyną restartów i czy da się je wyeliminować, tak aby karta wróciła spowrotem do komputera...Proszę o pomoc, cześć

bizon11
komentarz
komentarz

Proponuje wgrać nowe sterowniki do tej karty graficznej - uruchomić komputer w trybie awaryjnym odinstalować stare i wgrać nowe :)

takt
komentarz
komentarz

Zrobiłem jak kolega kazał. Pojawia się kolejny problem karta działa poprawnie tylko na sterownikach Windowsa, sterowniki rzędu 30.80 , 56.72 (tylko takie instalowałem) nie działaja. Pojawia się ten sam niebieski ekran.

Spróbuje jeszcze z czymś nowszym...

takt
komentarz
komentarz

Z tymi 93,71 w połowie instalacji dostał zwiechy...Już nie wiem w czym tkwi problem. Dzis wieczorem znajdę czas na format, jeśli to nie pomoże to na pewno karta jest niesprawna. Odpowiedz dam wieczorem, dzięki za wszytko, cześć

tazman
komentarz
komentarz

A jaki ty masz w ogóle system ?

takt
komentarz
komentarz

Jak na te czasy to zionie archaizmem ;)

Pentium III 700

BX MASTER

384SDRAM

GF3

IBM 30GB

300Watt - noname

To chyba tyle. Po sformatowaniu na GF3Ti, windows sie załadował ale gdy pojawił się pulpit, znowu to samo : niebieski ekran bład coś nv4_mini.sys Restart. Powiem, że bez sterowników (usuniętych w trybie awaryj.) karta działa prawidołowo. No ale bez sterowników nie da się w normalny sposób korzystać z komputera. Po instalacji jakichkolwiek numerków począwszy od 3x.xx, a skończywszy na 9x.xx to samo...

**edit

Własnie sciagnałem PowerStrip, jak wróce ze szkoły pobawie się w obniżenie zegarów, może to wina zbytniego o/c karty? Dam odpowiedz wieczorem, cześć

Komputer na gf2 chodzi wporządku...

Gość
komentarz
komentarz

Moze zasilacz? Jest dosyc stary i moze przyszedł jego czas? :P Spróbuj podpiac jakas 350 :)

takt
komentarz
komentarz

Zasilacz wykluczam, pięknie trzyma napięcia, a poza tym siedział na nim już GF4Ti zupełnie bez problemu.

Zainstalowałem PowerStripa, obniżyłem taktowanie, a nadal to samo. Karta działa tylko bez zainstalowanych przeze mnie sterowników. Po instalacji wiesza się z poziomu pulpitu...Brakuje mi pomysłów, może znacie jeszcze kilka ?

Na dowód macie zrzutę z napięć:

http://img182.imageshack.us/my.php?image=napieciavz7.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.