x-kom hosting

[~3000] Laptop na studia, Fifa/CS:GO

activerado
utworzono
utworzono

Hej :)

Przymierzam się do zakupu laptopa na studia. Fajnie byłoby odpalić czasem jakąś Fifke czy pograć komfortowo w CS:GO. Zdarzy się też pewnie odpalić Autocada. Chiałbym coś z systemem i napędem optycznym, nie potrzebuje SSD. Jestem skłonny dołożyć parę stówek jeśli będą szły w parze z widzialnym wzrostem wydajności. Widziałem sporo nowych acer'ów ale jakoś nie jestem przekonany do tej firmy. No chyba, że jakoś wyprowadzicie mnie z błędu :D Rozważę wszystkie oferty (droższe/tańsze). Czekam na pomoc, strzała ;)

krystian922
komentarz
komentarz (edytowane)

Lenovo IdeaPad 700-17ISK: https://www.morele.net/laptop-lenovo-ideapad-700-17-80rv009kpb-1309966/
+ Procesor Intel Core i5 6300HQ - 4 rdzeniowa, wydajna jednostka.
+ 8GB RAM
+ Grafika GeForce GT950M 4GB GDDR5
+ HDD 1TB
+ 17.3 cala 
+ Matryca Matowa 
+ Full HD
+ IPS 
+slot m.2 PCI-e, dzięki któremu możesz dołożyć dysk SSD w formacie m.2 w przyszłości 

Edytowane przez krystian922
activerado
komentarz
komentarz

@krystian922 Prosiłem o coś z systemem i napędem.

@Youki Może Ty coś doradzisz ?

activerado
komentarz
komentarz

@Youki A dokładając jakieś 300-500 zł jest opcja znalezienia czegoś bardziej wydajnego, oczywiście opłacalnego. Bo trochę martwią mnie 2 rdzenie. Chyba że się mylę. Możesz coś doradzić w maks granicy 3500 ?

activerado
komentarz
komentarz (edytowane)

@Youki Co masz na myśli mówiąc ''lekka skaza'' :D ? Z tego co widzę lapek posiada 8GB ramu, to nie wystarczająca ilość ?

 

Edytowane przez activerado
Youki
komentarz
komentarz

To co pisze w opisie. ;)

 

Cytuj

Uszkodzone logo, przetarcia na spodzie laptopa.

Faktycznie, 8 GB. Może pomyliłem z innym linkiem.

 

activerado
komentarz
komentarz

@Youki A jesteś w stanie polecić ewentualnie coś z Acer'a ? Cenowo jak wyżej (3000-3200), z napędu też zrezygnuje jak mówiłeś :) Wiem, że na początku mówiłem, że odpada ale wczoraj miałem w rękach lapka kumpla i nawet miło zaskoczony jestem , dokladnie ten model:  https://www.x-kom.pl/p/367580-notebook-laptop-156-acer-aspire-5-i3-7100u-8g-500-win10-gt940mx-fhd.html

Ewentualnie mógłbyś przedstawić mi jakies 3 ostateczne najlepsze propozycje i którąś wybiorę :) ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.