x-kom hosting

HP Slate 7

7oNe
utworzono
utworzono

Witam,
Mam problem z tabletem, a mianowicie rozładowałem go i zostawiłem na tydzień/dwa kiedy podłączyłem go pod ładowarkę zero reakcji pomyślałem że pewnie rozładował się do 0 i musi się teraz ładować trochę żeby się odpalił, ale ładowałem go ponad 24 godziny i dalej zero reakcji. Gwarancja skończyła się trzy tygodnie przed pokazaniem się problemu. 
Rozkręciłem go i sprawdziłem napięcie na baterii to pokazuje 2.80V 
Sprawdziłem wejście do ładowania bo pomyślałem że może nie ładuje się tablet bo wejście jest rozwalone, ale miernik pokazuje że wejście działa. 
Po sprawdzeniu tego wszystkiego skończyły mi się pomysły, dodam że próbowałem zrobić hard reset, ale trzymam przyciski przez 5 min i tablet cały czas ma czarny ekran i nie reaguje.

b3b3b3
komentarz
komentarz

Spróbuj podładować go przez długi czas pod minimalnym natężeniem prądu np.usb 2.0,1.1 w komputerze i zobacz czy ożyje.

7oNe
komentarz
komentarz

Podłączyłem wczoraj po odczytaniu twojego postu b3b3b3. Ładował się do tej pory i nadal zero reakcji.
Macie jeszcze jakieś pomysły ?

anioł2009
komentarz
komentarz

Ładowarką impulsową można spróbować.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.