x-kom hosting

Który telefon wybrać? [700 zł]

saynax
utworzono
utworzono

Witam, mam zagwozdkę jaki telefon wybrać, więc proszę was o pomoc przy wyborze.

W sumie bym nawet nie pisał tego posta, ale okoliczności mnie zmusiły do tego. Niestety moja nokia e6 została zalana, z mojej winy, próby osuszenia telefonu na nic się zdały, więc jestem zmuszony do kupna nowego telefonu. Telefon głównie do dzwonienia, pisana wiadomości, chce żeby robił dobrej jakości zdjęcia, rzadko będę używał go do internetu, chcę żeby bateria trzymała stosunkowo długo. Cena do 700 zł. Wytypowałem cztery telefony:

HTC One E8 (599 zł),

LG X Power (699 zł),

Huawei Y6 2017 (599 zł),

Xiaomi Redmi 4x 16gb (499 zł)

Który z tych telefonów wybrać?

Pozdrawiam.

saynax
komentarz
komentarz

A który ma najlepszy aparat spośród wymienionych? Wiem, że za tą kwotę nie ma co liczyć na coś więcej. 

Youki
komentarz
komentarz

E8 nowego już nie ma, o modelach z Hong Kongu nie ma co nawet wspominać, a jak to używka to strasnie drogo.

 

saynax
komentarz
komentarz
13 godzin temu, Youki napisał:

E8 nowego już nie ma, o modelach z Hong Kongu nie ma co nawet wspominać, a jak to używka to strasnie drogo.

 

Znalazłem go w komisie, niby gwarancja na 2 lata, folia fabryczna na wyświetlaczu jest, a czy z Hong Kongu to się nie zagłębiałem. 

 

A wracając do mojego pytania, który z podanych telefonów ma najlepszy aparat? 

Youki
komentarz
komentarz

Note 4, chociaż na wiele nie ma co liczyć w tej cenie.

 

saynax
komentarz
komentarz

Rozumiem, dzięki za pomoc. 

piwot
komentarz
komentarz

Kupuj redmi note z proline, w tej cenie nie ma nic lepszego.

  • 2 tygodnie później...
olis14033
komentarz
komentarz
Jak zależy Ci na dobrym aparacie polecam markę Archos bardzo dobra jakość zdjęć w niemal wszystkich modelach a ich telefony spokojnie znajdziesz za mniej niż 600zł.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.