x-kom hosting

Pęknięta szybka Asus Zenfone 2

kamip123
utworzono
utworzono

Witam, potrzebuję porady w sprawie pękniętej szybki w telefonie Asus Zenfone 2 Z00AD. Telefon działa i mogę go normalnie używać, więc uszkodzenie nie jest chyba aż tak poważne, ale pęknięcie powiedziałbym, że dosyć spore. To pierwszy raz kiedy coś takiego mi się zdarzyło i nie wiem za bardzo co z tym robić. Szybkę zakleiłem przeźroczystą taśmą, aby zabezpieczyć ekran jak i swoje ręce(znalazłem takie porady).  Sprawdziłem amazon, oraz allegro i znalazłem "ekran lcd + dotykowe coś" i ceny to ~35$ i ~120zł, więc na taki wydatek było by mnie stać. Próbowałem skontaktować się z serwisem ale już zamknięty. Co o tym sądzicie ? Samemu nie mam odwagi wymienić szybki i w najbliższym czasie będę potrzebował telefonu, więc rodzi się kolejne pytanie: czy jest bezpieczne wciąż używanie go ? Ile może zająć serwis ? ~3tyg ? 

Jeżeli chodzi o uszkodzenie to w prawą krawędź telefonu uderzył pojemnik i zrobił lekkie wgniecenie. Od tego miejsca rozeszły się pęknięcia. Nie wygląda na to, aby części wewnętrzne były uszkodzone.

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż zdjęcie jak to wygląda.

Możesz używać, tutaj i tak będzie zapewne cały wyświetlacz wymieniany.

 

kamip123
komentarz
komentarz (edytowane)

Dziękuję, za szybką odpowiedź. Załączam zdjęcia.  Wygląda nieciekawie, ale w trakcie użytkowania aż tak nie przeszkadza.

 

 

21741510_1535999519772234_1067004892_n.jpg

21741758_1535999429772243_1031539885_n.jpg

21741517_1535999473105572_1792261521_n.jpg

Edytowane przez kamip123
piwot
komentarz
komentarz

Zależy o jakim serwisie piszesz. W mieście powinni Ci to w 1 dzień wymienić.

kamip123
komentarz
komentarz

To w takim razie podejdę gdzieś. Orientujesz się może jaka to będzie cena ? 

Youki
komentarz
komentarz

Obstawiam 300-350 zł z robocizną.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.