x-kom hosting

Laptop do grania za 3500zł

grom15
utworzono
utworzono

Szukam laptopa z systemem   głównie   do grania lecz czasem także  zajmuję się składaniem filmów wiec myślę ze warto to uwzględnić.

Budżet to 3500 zł  ( nie jest on tak bardzo ścisły, był bym w stanie dołożyć jeszcze do 200 zł jak by to mocno zmieniało stan rzeczy)

 

ZjaranyTomasz
komentarz
komentarz
13 godzin temu, grom15 napisał:

Szukam laptopa z systemem   głównie   do grania lecz czasem także  zajmuję się składaniem filmów wiec myślę ze warto to uwzględnić.

Budżet to 3500 zł  ( nie jest on tak bardzo ścisły, był bym w stanie dołożyć jeszcze do 200 zł jak by to mocno zmieniało stan rzeczy)

 

3500 tys. zł to nie mało pieniędzy. 
Odradzał bym ci kupno laptopa z jednego prostego powodu : brak możliwości upgradu tudzież customowania. 
Za 3500 zł można złożyć w porządku maszynkę, a za takiego laptopa nie dość że przepłacisz to jeszcze właśnie brak tej możliwości upgradu. 
Ja osobiście za (chyba) niecałe 3500 zakupiłem komputer który świetnie spisuje się w nowych tytułach i nie odczuwam żadnych niedociągnięć (są te stałe 60 fps) 
Więc jeśli chciałbyś złożyć komputer zamiast kupna laptopa mogę pomóc :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.