x-kom hosting

Monitor 24'' IPS (pivot) do 800 zł

kuzyn007
utworzono
utworzono

Witam serdecznie,

 

Mimo, że wiele podobnych tematów na tym forum to i tak wymagania są trochę inne.

 

Posiadam już monitor do gier TN 144 Hz. Jako drugi monitor chce dobre odwzorowanie kolorów. Ogólna specyfikacja:

  • IPS
  • 23.8 - 24 ''
  • pivot

 

 Znalazłem:

 

Powoli skłaniam się do tego monitorka dell bo ogólnie na forach jest polecany. Niestety w mojej karcie graficznej Gigabyte GeForce GTX 1060 Windforce OC 6GB mam wolny port DVI jedynie. Czy stracę na jakości obrazu jak podłącze ten monitor za pomocą kabla dvi-hdmi ? Z AOC nie ma już tego kłopotu bo posiada port DVI.

Youki
komentarz
komentarz
2 minuty temu, kuzyn007 napisał:

monitor za pomocą kabla dvi-hdmi ?

Nie

 

kuzyn007
komentarz
komentarz
17 minut temu, Youki napisał:

Nie

 

Skoro nie straci to pewnie skłonie się do kupna tego dell'a :)  dzięki.

rekpietja
komentarz
komentarz
Skoro nie straci to pewnie skłonie się do kupna tego dell'a   dzięki.
Mam tego della. Jest spoko.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

mastik
komentarz
komentarz

Wybierz tego Della, jest lepszy niż AOC.

kuzyn007
komentarz
komentarz

Dziękuje wszystkim za rady :) Wybór jest oczywisty - DELL

Jeszcze jedno porównanie. Czy Dell U2414H byłby lepszym wyborem niż Dell P2417H ? Zainteresował mnie, ponieważ ma węższe ramki, a kupuje ten monitor jako drugi. Z drugiej strony ma starszą technologie.

rekpietja
komentarz
komentarz
Dziękuje wszystkim za rady  Wybór jest oczywisty - DELL
Jeszcze jedno porównanie. Czy Dell U2414H byłby lepszym wyborem niż Dell P2417H ? Zainteresował mnie, ponieważ ma węższe ramki, a kupuje ten monitor jako drugi. Z drugiej strony ma starszą technologie.
Wg danych na dellu jesli chcesz miec lepsze kolory lepiej wyglada to na papierze w u2414h. Jesli jest on jako drugi nie jest zlym wyborem. Ma gorszy czas reakcji 8ms. Ale jak juz napisales jest jako drugi wiec nie powinno byc problemu.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.