x-kom hosting

Klawiatura mechaniczna do 300zł

west88
utworzono
utworzono

Witam, klawiatura będzie wykorzystywana do pisania i do gier, z przewagą pisania. Z rekonesansu który wykonałem, w tym przedziale cenowym najczęściej polecaną jest modecom volcano gamer (zależy mi na klawiaturze numerycznej). Miałem przyjemność używania sharkoona skiller mech sgk1 (tylko nie pamiętam z jakimi przełącznikami i tu jest problem, wiem tylko że były głośne i odpowiadało mi to :P). Czy ten sharkoon jest dobrym wyborem w tej cenie, możecie polecić coś innego? Podświetlenie to must have, kolorowe to już tylko feature.

krzysiuus
komentarz
komentarz

Posiadam volcano gamer'a. Niebieskie przełączniki chodzą bardzo fajnie, przesiadłem się z membranówki i dzień do nocy. 

PS. klawiatura wytrzymała - przeżyła zalanie piwem i cały tydzień czyszczenia m.in zanurzeniem w wodzie i później mieszanką sprężonego powietrza z alkoholem izopropylowym. 

Aktualnie działa jak nowa ;)

 

west88
komentarz
komentarz

Zrobiłem risercz, przełączniki na pewno będę brał niebieskie. Jak z tym czerwonym podświetleniem? Dużo pracuje przy komputerze, nie wiem czy po wielu h ten czerwony nie jest drażniący jak gdzieś tam kątem oka go widać. Białe podświetlenie z sharkoona też nie jest idealnym rozwiązaniem, ale brzmi lepiej :P Szkoda, że klawiatury nie mają wbudowanego fluxa :D

Bartiii95
komentarz
komentarz

osobiscie zachwalam klawiatury motospeed

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.