x-kom hosting

ASUS P5GD2

simka
utworzono
utworzono

Witam kupilem plytke niestety bez zadnego opisu itp... mam myszke i klawiatoure podlaczona do USB i plyta tego nie widzi... klawiature widzi tylko do momentu Biosa po wejsciu w srodowkisko windows nic nie ma.. ani myszki ani klawiatury... klawiatura byla sprawdzana przed zakupem.. ja przez swoja glupote zrestartowalem ustawienia biosu wyciagajac baterie .. ustawilem sobie juz wejscie na PCI troszke problemu mam z szybkoscia wiatraczka ale najwekszy problem to brak klawiatury i myszki....

Czy jest ktos kto ma taka sama plyte i uzyczylby configuracji?? :|

Damianek1109
komentarz
komentarz

A jakiego masz Dosaa?? jaka wersja??

simka
komentarz
komentarz

Dobre pytanie.. sprawdze po powrocie do domu

tazman
komentarz
komentarz

Wejdźw ustawienia biosu zakładka Integrated Pheripherials USB keyboard support ( jeśli masz klawiaturę na usb)ustawiasz na enable

dalej to samo z myszą

simka
komentarz
komentarz

Niestety nie mam takiej nazwy w Biosie...

Z tego co przeczytalem na dole mam werje V.02.53

Dodatkowo mam po restarcie kompa za kazdym razem musze naciskac F1 gdyz wyskakuje mi notka NO IDE MASTE DETECTED :|

kombinowalem na wszelkie sposby i ciagle to samo... najwazniejsza ta myszka i klawiatura aby chodzila z USB

tazman
komentarz
komentarz

To oznacza iż nie masz ustawionego na master dysku, zobacz na dysku czy masz zworkę na master, a później w biosie Integrated Peripherals

Primary/Secondary Master/Slave UltraDMA

simka
komentarz
komentarz

Mam dysk SATA wiec nie mam na nim zwojkow... na plycie mam 4 wejscia Sata zmienilem wejscie i teraz jest Ok ale nie wykrywa mi DVD .. tak jakby bylo cos wylaczone ze nie moze wykryc dwoch Masters......

Co do Integrated Pheripherials nie mam takiej opcji w Biosie..

Po wejsciu do ADVANCED mam USB CONFIGURATION

Module Version 2.23.2.-9.4

i USB Devices jako Enable a pod nim na szaro niekatywnie pokazuje ze jest np klawiatura i mysz....

Dzieki za pomoc...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.