x-kom hosting

Dysk ssd laptop

Elajcik
utworzono
utworzono

Cześć, chciałbym się dopytać czy dysk Dysk SSD ADATA SU800 128GB SATA3 będzie pasować do laptopa Vaio SVF1532M1EW? Dla ułatwienia odpowiedzi dodam, że ostatnio używałem Seagate Momentus ST9750422AS. Wątpliwości mam co do interfejsu, poniważ dysk seagate jest Sata II, a ten który chce kupić III.

 

Przy okazji czy jak dysk hhd wyżej wymieniony, uszkodzony, ale są próby ładowania oraz właczania go z systemu ((chyba tak to się nazywa) przyciskiem assist, odpowiednik f8 etc.) dochodzi do kolorowego tła logowania (win10) - z 2-4 razy, to czy dam rade odzyskać z niego dane w domowych warunkach za pomocą adaptera usb? Czy raczej marne szanse ?

Youki
komentarz
komentarz
3 godziny temu, Elajcik napisał:

Wątpliwości mam co do interfejsu, poniważ dysk seagate jest Sata II, a ten który chce kupić III.

Wtyczka jest taka sama.

Zamiast SU800 w podobnej cenie bierz SP920. Ciut szybszy, trwalsze pamięci MLC. 

Elajcik
komentarz
komentarz (edytowane)
Godzinę temu, Youki napisał:

Wtyczka jest taka sama.

Zamiast SU800 w podobnej cenie bierz SP920. Ciut szybszy, trwalsze pamięci MLC. 

Czyli będzie prażyć? Dzięki. Tylko wytłumacz mi jak może być szybszy, na stronach piszą co innego:

560 MB/s / 180 MB/s - sp920

560 MB/s / 300 MB/s - su800

 

 

Edytowane przez Elajcik
Youki
komentarz
komentarz

Mowa o realnych prędkościach, nie wartościach podawanych przez producentów, które nijak mają się do rzeczywistości. :)

 

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.