x-kom hosting

Kupno procesora 300-350zł

killjoy
utworzono
utworzono

Cześć. Obecny sprzęt to: Athlon II X4 640, 8GB ram, Gt 1030, ga-970A-DS3P, OCZ ZS 550W. Potrzebuję kupić jakiś procesor lub zestaw procesor + płyta  główna w cenie max. do 350 zł. Zastosowanie to gry  maksymalnie z 2015 roku (gta V, fallout 4) + The Division (na obecnym zestawie mam 40-45 fps na średnich). Ważne jest dla mnie, żeby ewentualny sprzęt współpracował z pamięciami ddr3, oraz jeśli będzie konieczna wymiana płyty, to żeby posiadała przynajmniej jeden slot PCI.  Obecny procesor (i ogólnie zestaw) wystarcza mi do większości gier (rozdz. natywna - 1360x768), ale np. już w Battlefroncie procesor blokuje kartę. Niestety nie mam możliwości sprzedania aktualnego sprzętu i dołożenia tej kwoty do tych 350zł. Wstępnie myślałem nad kupnem fx6300, albo zmianą platformy na fm2+ i kupnie Athlona 860k (+ oc)z jakąś płytą główną. Na jakiegoś sensownego Intela mnie nie stać (konieczność wymiany proca i  kupno SENSOWNEJ płyty). Ewentualnie kupno  3258 (+oc na 4,2) + jakaś płyta, ale czytałem o przycinkach w gta V na tym procesorze (z tym że w full hd). Może ktoś polecić co będzie najlepszego w takiej cenie?

killjoy
komentarz
komentarz

Bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Youki
komentarz
komentarz

Szukaj użwanego FX 6300, wymiana na 860K razem z płytą nie ma sensu/

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.