x-kom hosting

Nowy naped dvd do laptopa

matkin
utworzono
utworzono

Witam mam problem z napedem nie chce nagrywac plyc odtwarza normalnie mysle ze juz pada. Myslalem zeby kupic rozgladalem sie i doszedlem ze normalnie nie ma wczym wybierac co to sie stalo iles lat wsteczbylo duzo tego. Przeciez nowe laptopy tez maja napedy i sa dalej wymienialne czy teraz kupujac nowego laptopa jkak padnier naped to tylko w serwisie moga wymienic nawet po gwarancji trzeba by zanosic bo samemu nie mozna bo nie ma co kupic doslownie.

Nas ceneo jest doslownie kilka sztuk i yto jeszce odpadaja te slim 9.5 boj ma12,7 czy ktos moglby sie odniesc do mojego spostrzezzenia oi cos doradzic bo widzialem tyllko naped lg lub liteona ktory noiby lepszy lg ma krotszy xczas dostepy czy jakos tak jak ma to znaczenie.

Bish
komentarz
komentarz

Nagrywarki wychodzą z mody, w dobie pendrajwów, które pozwalają pomieścić o wiele więcej danych, dostępu do chmury, by nie trzymać plików na dysku. Sam nie posiadam nagrywarki w kompie, bo jest zbędna. Więcej jest teraz nagrywarek zewnętrznych, do lapków, któe nie posiadają takowej.

http://allegro.pl/nagrywarka-do-laptopa-wewnetrzna-lg-gtc0n-12-7mm-i6873524444.html -tutaj nagrywarka, którą potrzebujesz.

matkin
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak tylko w dalszym ciagu ceba za pojemnosc wychodzi najtaniej w przypadku plyt, pendrivy sluza raczej do przenoszenia danych niz przertrzymywania ich na stale. Wogole uwazam  ze te pamiec sa po to swtorzone zeby iles tuysiecy razy nagrywac usuwac na nich dane anie trezymac latami, jak juz do bardziej dysk twardy trzymac w domu. Chodz jak dla mnie bezpieczniej jest na plycie a o chmurze nie ma mowy po pierwsze moje prywatbew rzezczy wole miec bezpiecznie w domu. Jest duzo zewnetrznych nagrywarek ok tylko po co jal nadal wiekszosc laptopow w sklepach maja wbudoiwane nagrywarki mnuej jest takich bez.

 

Dzieki za linka tez widzialem taka ale tez i gt80n ciekawe czym sie roznia ?

Edytowane przez matkin
  • 2 tygodnie później...
matkin
komentarz
komentarz

A co myslicie o kupnoie uzywanego napedu ?

matkin
komentarz
komentarz

Nikt nie odpowie na proste pytanie ?
I pytanie drugie sprawdzalem ostatnio programem plyty wczesniej nagrane ktore mam i maja duzo bledow mam pytanie czy bledy powtaja z winy plyt czy z winy nagrywarki ?. Jezeli nagrywarki to napedu lasera czy oprogramowania a moze samego prpgramu nagrywajacego on jest winny temu ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.