x-kom hosting

Microsoft Visual C++ 2005

l3th0
utworzono
utworzono

Witam wszystkich. Dwa dni temu chciałem sobie zainstalować grę. Podczas instalacji gry zaczęło instalować się Microsoft Visual C++ 2005 i tak jakby komp się lekko zawiesił. No więc odczekałem trochę, jednak nic to nie dało. Wyszedłem z instalatora poprzez menedżer zadań. Dzień później chciałem zainstalować grę od nowa jednak podczas instalacji Visual C++ pojawił się błąd o następującej treści: "Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable (x64). Error 2203. Proces nie może uzyskać dostępu do pliku, ponieważ inny proces zablokował jego część." I nic z tym nie dało się zrobić :/ 

Chciałem usunąć wszystkie pliki Visual C++ z panelu sterowania ale też nie da rady bo też pojawia się błąd : "Error 1704. An installation for Microsoft Visual C++ 2005 is currently suspended. You must undo the changes made by that installation to continue. Do you want to undo those changes?" Czy da sie coś z tym zrobić?

Jeżeli temat dodałem w złym dziale to przepraszam. Pozdrawiam. 

Bish
komentarz
komentarz
Dnia 9.09.2017 o 14:37, l3th0 napisał:

Error 1704. An installation for Microsoft Visual C++ 2005 is currently suspended. You must undo the changes made by that installation to continue. Do you want to undo those changes?

Przy tym błędzie klikasz na "YES" i coś się dzieje?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.