x-kom hosting

Drukarka wielofunkcyjna 200-250 zł do domu

Alpaka10
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam wszystkich,

chciałbym kupić drukarkę wielofunkcyjną w cenie podanej w temacie.

Zależy mi na skanerze,drukowaniu praktycznie tylko czarno-białym (zdjęć itp. nie drukuje) oraz aby była możliwość drukowania dokumentów przez komórkę czyli funkcja wifi czy bluetooth. Nie mam wielkich wymagań zależy mi również aby tusze do niej były tanie (wiadomo każdy chce uniknąć kosztów). Dodam ,że dużo nie drukuję. Czytałem troszkę na forum i na necie i rozumiem ,że mimo wszystko bardziej opłaca się kupić drukarkę laserową niż atramentową. Powiem szczerze ,że moja była drukarka to HP ze skanerem z biedronki i kosztowała 200 zł ok. 10 lat temu tak więc wielkiej jakości nie potrzebuje. Nie wiem jak wygląda obecnie sytuacja na rynku w kwestii drukarek a ich ranking na każdej stronie jest inny. Jeżeli istnieje drukarka o podanych cechach w niższej cenie chętnie ją kupie. Tak więc czekam na propozycje i dziękuje uprzejmie z góry za całą pomoc!

Edytowane przez Alpaka10

Alpaka10
komentarz
komentarz

Po sporym szukaniu zdecydowałem się na dwa modele:

Epson XP 332 lub Epson XP 530 .

Problem w tym ,że oba kosztują tyle samo (mimo nowszej i starszej wersji) a czytając opis obu, Epson XP 332 drukuje o wiele szybciej co jest dziwne samo w sobie (bo jak starszy model może być lepszy od nowszego). Czy ktoś może pomóc wyjaśnić mi o co chodzi z tymi modelami i który będzie lepszy?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.