x-kom hosting

Windows 10 problem

Michal1999r
utworzono
utworzono

Witam,

mam pewien problem. Gdy włączam komputer wszystko się ładuje i wtedy kiedy ma się pojawić ikonka windowsa jest taki ciemny ekran(załącznik) i przeważnie po 30minutach dopiero pojawia się ta ikonka i komputer normalnie funkcjonuje. Raz ten komputer działa normalnie a czasami się tak psuje jak opisałem. I z czasem samo przechodzi. Ale drażni mnie czekanie tyle czasu aż się włączy. Myśle że jakiś powód może być. Dlatego zwracam się tutaj do osób które mogą mieć pojęcie o moim problemie.

Liczę na szybką pomoc, 

Pozdrawiam!

/za wszelkie błędy ortograficzne itd. przepraszam ale pisze z telefonu.

15048811621082097881252.jpg

Michal1999r
komentarz
komentarz

@REF

Michal1999r
komentarz
komentarz

@REF

Michal1999r
komentarz
komentarz

@REF

Michal1999r
komentarz
komentarz

@Ref

 

Michal1999r
komentarz
komentarz

@REF

Nxeh
komentarz
komentarz

Sprawdź dysk HDD Tune bądź Crystal Disk Info .

 

PrzemyslawR
komentarz
komentarz (edytowane)

Uruchom program Diagnostyka pamięci systemu Widnows, sprawdzi on pamięć ram czy nie ma ona żadnych problemów. Poza tym jak kolega wyżej pisał - sprawdź dysk.

Michal1999r
komentarz
komentarz

Już sobię w miarę poradziłem jedny problem jaki mam to, że manager mi się nie otwiera. 0 reakcji. w Panelu niema tego manager'a przez plik .exe nic sie nie dzieje.

Mam manager wszystko ustawione ale nadal niema dźwięku..

Michal1999r
komentarz
komentarz

Dobra do zamknięcia to w pizdu, zanim bym od was dostał jakąś pomoc to bym już był zakopany.

b3b3b3
komentarz
komentarz

Poleciłbym zainstalować na nowo system lub poszukać sterowników, odinstalować stare zainstalować nowe.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.