x-kom hosting

komputer czasami rozłacza sie samoistnie

borek1000
utworzono
utworzono

tak jak w temacie nie wiem dlaczego kiedy pracuje komputer czasami rozłacza sie samoistnie, myslalem ze moze mam wirusa ale przeinstalowalem system zrobilem skan i czysto, myslalem ze moze komp byl zakurzony i odkurzylem go dokladnie ale nieststy nie moglem dostac sie do plyty glownej bo zaslanial ja cooler i moze tam jest za bardzo zakurzone moze to jest problem poza tym to jeszcze pewnego razu wlaczyl mi sie bios i oprosil o zmiane procesora z 2080 na 1666 gdzie do tej pory chodzil mi na tym 2080 bo mam atlona 2.0 kiedy to zmienilem czestotliwosc rozlaczania sie zmniejszylo ale w dalszym ciagu mialo to iejsce, prosze o jakas rade, pomoc ??????????

tazman
komentarz
komentarz

Podociskaj taśmy do napędów, wyjmij pamięć przetrzyj styki włóż z powrotem, odkurz wentylatory, . Podaj dane z everesta http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=93&id=1184

odnośnie temperatur podzespołów, czy wyłancza ci się podczas gier czy podczas normalnej pracy ? Sprawdź czy nie masz wybrzuszonych kondensatorów na płycie, posłuchaj jak pracuje zasilacz

borek1000
komentarz
komentarz

rozlacza sie podczas normalnej pracy komputera :(

tazman
komentarz
komentarz

Podaj temperatury z everesta

borek1000
komentarz
komentarz

temp procesora 49, plyty glownej 39

Kleskus
komentarz
komentarz

Albo ja jestem pojebany albo nie wiem co :P "rozlacza sie" co sie rozlacza ??

borek1000
komentarz
komentarz

chyba to 1 ... komputer sie rozlacza i nie wiem dlaczego tak jak w 1 poscie

wiejkucik
komentarz
komentarz

Hehe i tak mam lepiej..po puknięciu w obudowe sam mi sie restartuje;pp

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.